Svazuje vás e‑shopová platforma? Známe řešení...

100 e-shopů z naší dílny
v roce 2019 vyřídilo 1 125 179 objednávek
o celkovém obratu 2 636 644 566 Kč.

Originální design a moderní technologie

Originální a funkční e-shop

Každému projektu dokážeme dát něco navíc, ale zároveň pracujeme s osvědčeným a intuitivním UX. Originální grafický návrh nového e-shopu poprvé uvidíte ve formě prototypu pro mobilní i desktopovou verzi. Společně doladíme detaily a schválený návrh 1:1 nakodujeme.

Odráží skutečné potřeby

Administrace

Administrační rozhraní si zamilujete. E-shopovou platformu aktivně používá stovka provozovatelů i zaměstnanců e-shopů. Díky rychlé a přehledné administraci mohou všichni pracovat velmi efektivně. Denně probíhá vývoj a aktualizace administrace.

Váš byznys – naše vizitka

Jsme v tom s vámi již 16 let

Záleží nám na vašem úspěchu. Nejen proto e-shopovou platformu pravidelně aktualizujeme a neustále zdokonalujeme. To vše na základě aktuálních trendů, měnících se potřebách uživatelů i přáních našich klientů. Jestli existuje smysluplná věc, která posune váš byznys dál, řekněte nám o ní.

Shop roku
Shop roku 2019
Reference

Zkušenosti
našich klientů

Martin Bernátek

oveckarna.cz


Základ je symbióza mezi dodavatelem řešení a majitelem e-shopu. E-shopové řešení musí růst a rozvíjet se s podnikáním. Samozřejmostí je i dobrý marketing. Když tohle vše do sebe zapadne, máte vyhráno. Wpj je dodavatel, kterého rozhodně můžeme doporučit.

Detail reference

Kontakt

Máte zájem o předvedení e‑shopového řešení?

Domluvme si schůzku ve Vrchlabí, Praze nebo online.