Tvoříme e-shopy
Tvoříme e-shopy - wpj.cz

E-SHOPY
DO CELÉ EVROPY

Sázíme na hybridní systém a vychází nám to. Za 3 měsíce převedeme váš e-shop ze stávajícího na nové řešení. Design e-shopu vychází vždy z potřeb zákazníka, které jsou prověřeny testováním. Díky tomu jsme schopni doladit UX k maximální spokojenosti zákazníka. Zachováme důležitá data i umístění ve vyhledávačích. Zautomatizujeme procesy a naučíme vás používat platformu WPJshop, která vás nebude brzdit v rozvoji. Naším cílem je být vaším dlouhodobým partnerem a společně růst.

190+

úspěšných e-shopů

3,5 MIL

objednávek za rok 2023

8,5 MLD

tržeb za rok 2023

6

vítězství ShopRoku

     wpjshop

Originální frontend
Analýza
Analýza
Originální design
Originální design
Rychlý front-end
Rychlý front-end
 • E-shop začínáme stavět na pevných datových základech, nikdy neopomínáme uživatelské testování, analýzu klíčových slov ani správné nastavení měřících nástrojů.
 • První grafický návrh uvidíte ve formě prototypu pro desktop i mobil. Při tvorbě grafiky využíváme osvědčené a intuitivní UX podložené analýzou. Každému projektu věnujeme speciální péči a vnášíme do něj nepřehlédnutelnou originalitu.
 • Do prototypu budete moct vkládat komentáře a až si vše schválíme, nakódujeme návrh 1:1 a váš e-shop začne ožívat.
 • Rychlost a responzivita jsou nejdůležitější pro Google, uživatele i pro nás.
 • Zajistíme plnohodnotný zážitek na všech zařízeních i při pomalejším internetovém připojení.
 • Vždy kontrolujeme datovou velikost a automaticky optimalizujeme velikost nahraných obrázků.
Flexibilní platforma
 • Jádro pravidelně aktualizujeme a vyvíjíme.
 • Podporujeme napojení na ERP systémy, jako jsou SAP, Navision, Abra, Pohoda, Money, Helios, Vario, ANS, Flexibee, Cesar, WinShop, INFOWin.
 • Wpjshop napojíme také na platební bránu, marketplace, marketingové nástroje, expedici a dopravu. Využít můžete pokladnu či skladový systém e-shopu.
 • Součástí rychlé a intuitivní administrace jsou efektivní funkce, jako hromadná úprava produktů, překlady nebo konfigurovatelné feedy.
 • B2B a B2C zákazníci odděleně v rámci jednoho řešení. Stejně tak multijazyčné verze spravujete z jedné administrace.
 • Zajistíme kompletní převod dat, která dobře zabezpečíme. Dostupnost wpjshopů je dlouhodobě 100 %. Díky automatizovaným monitoringům včas zachytíme případné problémy.
   
ERP systémy
Platební brány
Expedice a doprava
Marketplace
WPJ api
SMS brána
Marketingové nástroje
Omnichannel
Zákaznická péče
 • Od první chvíle budete mít zkušeného projektového manažera, který s vámi projde celý proces převodu včetně školení administrace krok za krokem.
 • Ačkoli odborné věci budete řešit se specialisty přímo, projekťák bude vaše spojka napříč týmy wpj.
 • Projekťák agilním řízením posouvá kupředu úkoly na straně wpj i vaší jako klienta, aby se spuštění stihlo v termínu.
 • 14 dní po spuštění předá projekťák e-shop na zákaznické oddělení, kde se o vás dál bude starat zkušený tým zákaznické sekce.

PŘEVOD E-SHOPU KROK ZA KROKEM

1. den

PRVNÍ SCHŮZKA

Všechno to začíná na schůzce, kde nám řeknete vaše potřeby a vize. My vám představíme, co umí náš systém a probereme návrh řešení. Celou schůzku zdokumentujeme, následně v případě potřeby probereme s vývojáři, připravíme nabídku a stanovíme termín startu a spuštění.

ANALÝZA A BRAINSTORMING

Centrem všeho je pro nás uživatel. Právě angažovanost, schopnost předvídat   a poznávat zákazníka vám umožní být vždy krok před konkurencí. To je důvod proč dřív, než se pustíme do tvorby nového e-shopu, věnujeme čas uživatelskému výzkumu, analýze projektu a současného řešení, nastudování tématu a poznání skutečných potřeb zákazníka.

TVORBA PROTOTYPU

První dojem dělá z 94 % design. Celková estetika stránek je potom základem pro důvěryhodnost e-shopu. Proto získaná data využijeme pro tvorbu prototypu tak, aby rozhraní e-shopu co nejlépe reagovalo na potřeby návštěvníka. Návrh zaměřený na uživatele váš e-shop odliší od konkurence. Tvorba prototypu zahrnuje úvodní stránku přes nákupní proces až po individuální stránky a různá zařízení. Když je prototyp schválen, pokračujeme kódováním.

FRONT END & BACK END

Nasazování grafiky na front end e-shopu, převod databáze, napojování na ERP systémy a další důležité kroky.

90. den

TESTOVÁNÍ

Před spuštěním projde e-shop interním testováním, kde pomocí předem daných scénářů doladíme váš e-shop k dokonalosti. V případě zájmu, rádi otestujeme e-shop reálnými uživateli nebo pomocí speciálních testovacích praktik, jako jsou card sorting a tree testing. Tyto praktiky odhalují, jak uživatelé vnímají strukturu webu. 

Většinu testování je samozřejmě dobré dělat před tím, než začneme s návrhem nového e-shopu nebo v době, kdy chcete svůj e-shop vylepšit. V případě redesignu doporučujeme v některých případech udělat AB test variant.

SPUŠTĚNÍ E-SHOPU

Když nadejde den D, celý tým je v pohotovosti. Hladké spuštění e-shopu je pro nás stejně důležité jako pro vás. Po odmávnutí je s vámi projekťák stále v kontaktu.

SERVIS 14 DNÍ

Následují 2 týdny, kdy společně ještě ladíme detaily. Jakmile uběhne 14 dní po spuštění, projektový manažer oficiálně předává e-shop na servisní oddělení neboli zákaznickou sekci. Tam vás čeká pohotový a perfektní přístup našeho supportního týmu, jehož jediným cílem je, aby byl váš e-shop dokonalý.

WPJSHOP NIKDY NEZESTÁRNE

Roste váš byznys? Wpjshop poroste s ním. Nemusíte se bát, že byste přerostli řešení a museli opět hledat nového dodavatele. Raději společně uděláme redesign stávajícího e-shopu. Změníme design podle aktuálních trendů, nároků uživatelů či dostupných analýz. Programově se pro vás nic nemění i přesto, že jsme schopni přidávat nové funkce. Náš tým se zvětšuje a naše dovednosti se aktualizují stejně jako jádro e-shopu. Naším cílem je, aby wpjshopy nikdy nezestárly.

SPOLUPRÁCE

 • Za 3 měsíce převedeme váš stávající e-shop na nové řešení, proškolíme váš tým a shop spustíme. Spuštěním pro nás práce na e-shopu nekončí.
 • Zhruba po roce a půl, kdy už dobře znáte prostředí wpjshopu a umíte s ním pracovat, nastává čas posunout se dál a my doporučujeme vrhnout se na optimalizaci či redesign.
 • E-shop optimalizujeme na základě vašich požadavků a dat, která vyplynou z aktuálních analýz. 
  Na optimalizaci či redesign vám alokujeme tým specialistů v čele s projektovým manažerem.
 • Ačkoli zákaznická péče reaguje na vaše požadavky průběžně, doporučujeme zásadní věci měnit najednou v rámci redesignu či optimalizace. Nejlepší e-shopaři to tak dělají a díky tomu jsou úspěšní.

TVOŘÍME OCEŇOVANÉ E-SHOPY

Pohybujeme se ve světě e-commerce již přes 10 let a díky tomu patří WPJshopy ke špičce. Naše e-shopy se pravidelně umisťují na předních příčkách prestižních soutěží, jako je Shop Roku nebo Shopper’s Mind. V roce 2023 jsme s projektem Ovečkárna získali 1. místo na konferenci WEBTOP100 v kategorii Velký B2C projekt.

ZALÍBIL SE VÁM WPJSHOP?

Rádi vám ho představíme osobně 
ve Vrchlabí, v Praze nebo online.

Požádat o prezentaci

Naši zákazníci

Stoupají s námi na vrchol