Tvoříme e-shopy
Novinky

Svět karavanů - Cestování bez limitů

14. 05. 2024 4 minuty Zákazníci

Firma, která vznikla v roce 2010 v garáži, je dnes jedním z největších prodejců karavanů a příslušenství pro karavany. Jejich široký sortiment můžete nakoupit na dvoupatrové prodejní hale v Bavoryni u Zdic o velikosti 1 200 m² a nebo na novém e-shopu svetkaravanu.cz.

SdíletSvět karavanů - Cestování bez limitů

DŮVOD PŘECHODU

Společných cílů bylo hned několik. Krásná prodejna a nový vizuální styl již nekorespondoval se starým řešením a byl třeba upgrade. Vizuál však nebyl jedinou změnou e-shopu svetkaravanu.cz. Mezi požadavky na řešení bylo kvalitní a různorodé filtrování, možnost napojení na feedy od vícero dodavatelů, vytvoření jazykových mutací, integrace nových nástrojů, propracovaný zákaznický program a spousta dalších funkcí. Zkrátka zvýšit úroveň webu pro schopnost konkurovat v nadcházejících letech v ČR i dalších státech.

MOBILE FIRST DESIGN A OBSÁHLÝ NÁVRH

Vizuální návrh e-shopu se odrazil od nového firemního design manuálu, kde bylo perfektně zpracované nastavení barev, fontů i obrázků. I tady jsme zvolili postup mobile first, kdy jsme nejdříve vyladili zobrazení na mobilní zařízení a až poté se vytvořil návrh pro desktop. Aktuální mobilní verze může svým uspořádáním připomínat mobilní aplikaci. Spodní menu usnadňuje zákazníkovi přístup do všech důležitých částí nákupního procesu, samozřejmostí je jednoduché filtrování a hledání doplněné o velké ikonky a tlačítka. Kompletní grafický návrh e-shopu obsahoval téměř 60 stránek a právě mobilní zařízení tvořilo více než polovinu. Hodnocení z Heureka zákazníka provází od homepage až na detail produktu, kde najdeme také popis produktu, informace o výrobci a nebo poradnu. Na e-shopu se nachází i bohatý magazín plný kvalitního obsahu. Soustředili jsme se na poutavost a přehlednost magazínu a samozřejmostí je možnost přiřazení štítků ke článkům. 

NAPOJENÍ A VYCHYTÁVKY

Nové řešení obsahuje spoustu vychytávek, jako jsou dárky k produktu, slevový voucher, nákup na splátky, poradnu či chytrou nabídku příslušenství, pro příjemnější uživatelský zážitek. E-shop je napojený na Altus Vario, kde je robustní obousměrná synchronizace pomocí VarioSOAP. Synchronizujeme tedy skladovost, kampaně, cenotvorbu, zkrátka vše, co Vario umožňuje. Řešení má kromě české varianty i SK mutaci v podobě e-shopu padabo.sk a v plánu je i mutace pro Polsko. Jedná se o řešení pro B2C, ale i  B2B, kde je nasazen nejnovější B2B modul, který umožní obchodníkům pohodlné a rychlé nakupování. V neposlední řadě je zde napojeno i řešení Incomaker pro automatizaci digitálního marketingu.

MÁTE ZÁJEM O WPJSHOP?

Chcete nahlédnout do efektivní administrace wpjshopu a dozvědět se o dalších funkcích platformy? Kontaktujte nás, rádi vám pošleme demo e-shopu.