Veronika Vítková

Česká reprezentantka v biatlonu

Spustili jsme nový a responzivní web pro Veroniku Vítkovou, jilemnickou rodačku a držitelku stříbrné medaile z olympijských her v Soči.
www.veronikavitkova.cz


Cílem bylo prezentovat Veroniku a její úspěchy v biatlonu fanouškům jednoduše, přehledně a výstižně. To se povedlo díky jednotlivým sekcím.

Svoje dosavadní úspěchy shrnuje v záložce Moje úspěchy, mezi ně patří třeba: 1. místo ve smíšené štafetě na MS Kontiolahti 2015, 2. místo ve smíšené štafetě na OH v Soči a 3. místo ve smíšené štafetě na MS v Novém Městě na Moravě 2013 a mnoho dalších. 

Nadšenci se tak mohou stále udržovat v ,,obraze" právě díky responzivnímu webu pro všechna zařízení. Responzivita umožňuje kvalitní zobrazování stránky i na tabletech a mobilních telefonech. Tak si fanoušci mohou číst novinky i z nepohodlí domova pohodlně na svém mobilním zařízení. 

Web jsme samozřejmě propojili i se sociálními sítěmi jako je Instagram a Facebook. A právě na něm je zřetelně znát, že nové stránky opravdu zaujaly, mají téměř 1670 „Líbí se mi“. Komentáři i sdílením fanoušci nešetří. 

Web má profesionální design, ale jednoduchou administraci, díky které může Veronika celý web spravovat sama. Aktualizování fotogalerie je zajištěné právě aplikací Instagram. Takže pokud Veronika něco vyfotí, rovnou se to zobrazí na webových stránkách. www.veronikavitkova.cz

Názor klienta

Stránky jsou super, líbí se mi jak jsou udělané a propojené se sociálními sítěmi. Zatím jsem je moc nestihla zaplňovat, ale teď se začíná pomalu rozjíždět sezona, tak bude i co psát.

Veronika Vítková

Padli jsme Vám do oka?
přijďte k nám na  a nezávaznou schůzku.