Spoltex.cz

Podlahové krytiny

Společnost Spoltex je stálicí na trhu v oblasti prodeje koberců, linoleí a dalších podlahových krytin. Spoltex je na trhu už 25 let. 

 

Spoltex má od redesignu poprvé všechny produkty, které nabízí, přehledně prezentované na webu. Produktů je v katalogu celkem 3200.
Web jsme dodali kompletně od grafického návrhu, vymyšlení UX až po realizaci, migraci dat včetně importu dat z ERP.
Velký rozdíl mezi starým a novým webem je nejen v grafice, které se zásadně změnila a „prokoukla“. Čistý vzhled, přehlednost a jednoduchost v orientaci na webu je pro zákazníka základ, zejména, pokud má web tolik položek jako nabízí SPOLTEX s.r.o.

 

Úvodní strana webu SPOLTEXu před a po redesignu

Before After

Celkem zásadně se změnil i detail produktu, můžete si prohlédnout další barevné varianty produktů a zároveň se podívat, jak daný koberec/linoleum vypadá na větší ploše v interiéru. Nově jsou na jednom místě údaje o rozměrech, cenách a celkový popis produktu.

 

Detail produktu před a po redesignu webu

Before After

Samozřejmostí je i plná responzivita a důraz na jednoduché ovládání. Web je přehledný a plně funkční na tabletech a chytrých telefonech, nabízené produkty si tak v klidu prohlédnete doma z gauče nebo třeba při čekání na MHD.

 

Chcete svůj web/e-shop posunout na vyšší úroveň?

S námi se bát nemusíte. UX a UI navrhneme, migraci dat a fotek zařídíme. 

 

Názor klienta

S firmou WPJ jsem spolupracoval již v minulosti na poměrně složitém projektu rekonstrukce webu pro výrobní společnost. Již tehdy jsem musel napsat, že spolupráce byla bezchybná, konstruktivní a smysluplná a to hlavně s ohledem na výsledek. Pro společnost Spoltex jsme nedávno dokončili rovněž zbrusu nový web a musím opět uznat, že zatím nejsložitější projekt, který čítal z mé i jejich strany takřka stovky hodin práce, se opět zdařil. A to velmi. Děkuji za spolupráci a vím, že pokud budu potřebovat cokoliv, budu se na WPJ znovu obracet.

Manažer marketingu firmy Spoltex, Jindřich Štantejský