Skiareal-rokytnice.cz

Skiareál Rokytnice nad Jizerou

Skiareál Rokytnice nad Jizerou se dělí na Studenov a Horní Domky. Skiareál Studenov je v nadmořské výšce 620 - 933 metrů a je celkem dostupný z centra Rokytnice. Skiareál Horní Domky leží na svazích Lysé hory, která mu dominuje s výškou 1315 metrů nad mořem. Sjezdařské tratě jsou dlouhé 14 kilometrů a místy až 100 metrů široké. V okolí je pro aktivní lyžaře více jak 56  kilometrů běžkařských tratí. Návštěvníci se tu nenudí ani v létě, mají k dispozici BIKEPARK ROCK-IT-NICE.

Nový web se v porovnání s původní verzí vizuálně zjednodušil. Za účelem udržení kontinuity s původním grafickým stylem jsme zachovali postavičku sojky Práskačky.  Naší prací byla především tvorba kompletního vizuálního stylu a plně responzivní web – turisté a lyžaři si ho mohou prohlížet i za pochodu na mobilních zařízeních,  hledat si cenu skipasu nebo jízdní řád skibusů. Bezproblémovou navigaci na mobilním zařízení zajišťuje přehledné postranní menu.

Kromě návrhu hlavní stránky jsme připravili i design klíčových podstránek. Podstránky skiareálů Horní Domky a Studenov se chlubí interaktivní mapou, která ukazuje provoz lanovek a vleků díky propojení s informačním systémem Sitour. Na mapkách jsou znázorněna parkoviště a webkamery, lyžaři tak mají aktuální informace o stavu sjezdovek a kvalitě sněhu. Aktualizace informací probíhá automaticky, správce webu se nemusí o nic starat. Aktuální počasí i předpověď na nejbližší dny se získává z norského meteorologického serveru yr.no. Za účelem sladění vizuálního stylu celého webu jsme připravili více než tucet ikonek pro jednotlivé typy počasí.

Projekt následně putoval pod stromeček marketingovému teamu, který se postaral i o zviditelnění Skiareálu na internetu.
Doplňkem online kampaně byla reklama v tradičních médiích. Na základě našeho grafického návrhu byl zpracován televizní spot, jenž bylo možné shlédnout na Prima Cool, jakmile do Krkonoš dorazil první náznak pořádné zimy.
Další aktivitou je i natáčení série videí pro zimu o lyžování a pro léto o BIKEPARKU ROCK-IT-NICE.

Naše spolupráce se  Skiareálem Rokytnice nad Jizerou stále pokračuje. Před zimní sezónou 2015/16 skiareál zavedl aplikaci 
Můj skipas, která umožňuje koupit skipasy online.

Video

Natočili jsme sérii videí

Názor klienta

Se službami WPJ jsme naprosto spokojeni. Grafické zpracování všech materiálů je skvělé, řekla bych, že hlavně díky individuálnímu přístupu k zákazníkovi. Veškeré požadavky jsou vždy splněny včas, což v dnešní době považuji za vzácnost. Co se týče zpracování webu, musím říci, že jsem nejvíc ocenila rozhled, iniciativu a samostatnost, s jakou ve WPJ zpracovali celou koncepci. Výsledek mě nadchl a z pozice správce webu hodnotím kladně i administrativní systém webu, se kterým se pracuje opravdu dobře. WPJ jsme si vybrali mimo jiné proto, že byli ochotni vyvinout aplikaci pro online prodej skipasů. Do roka a do dne svůj slib splnili a líbí se mi, že mají chuť se dál rozvíjet. Přidanou hodnotou spolupráce s WPJ je marketingové poradenství, pomoc se správou sociálních sítí, dobré nápady a další služby, jako třeba tvorba videí, které jsme také využili. Bylo by toho na stránku, takže to shrnu – SUPER, děkujeme! Pro nás WPJ = Web Perfect Job :-D

Martina Prokopová, Skiareál Rokytnice nad Jizerou