MOW original

Masivní dřevěné stoly vyrobené v Krkonoších

Cílem spolupráce se značkou MOW byla prezentace kvalitního designového nábytku, který vzniká z českého
masivního dřeva v truhlárně s vlastní pilou v Krkonoších.

 

Ačkoli dílna, ve které nábytek vzniká, má více než 20letou tradici, pro nově vznikající značku bylo potřeba vytvořit kompletní identitu. Z původního návrhu loga, který vznikal ve spolupráci s jinou agenturou dříve, než spatřily světlo světa první produkty, jsme zachovali základní ideu středové souměrnosti, ale navrhli jsme nový koncept tak, aby se s produkty doplňoval, ladil. Z nového loga pak vychází vizuální styl komunikace značky - zpracovali jsme od vizitek a vzhledu e-mailů přes propagační materiály, produktové listy, velkoplošné bannery, které spolehlivě dovedou zájemce na správné místo, dřevěné informační stojánky do showroomu v krkonošské Jilemnici až po vizualizaci jeho interiéru.

Pod naší taktovkou probíhala také produkce a postprodukce fotografií nábytku i samotné výroby, které dokreslily kýženou atmosféru webových stránek. Vzhled webu byl navržen tak, aby podtrhnul minimalistický design stolů, ale kodérům jsme trochu popustili uzdu a nechali je web vyšperkovat pár elegantními efekty. Užijete si jich i na mobilní verzi, web je totiž plně responzivní, a zajišťovali jsme ho tedy kompletně včetně vizuálního i textového obsahu.

U nově vznikající značky je prioritou vybudovat obecné povědomí o ní. Naštěstí nám majitel firmy, pan Ladislav Morávek, odhalil spoustu zajímavostí z oblasti zpracování dřeva a výroby masivních stolů, o které se dělíme v rámci webové prezentace, PPC kampaní, tištěných materiálů, PR článků i vznikající videoprodukce.