Krakonoš elektro

Krakonoš elektro - elektroinstalace a elektrorevize

Krakonoš elektro je firma, která provádí zejména revize ručního nářadí, elektrických zařízení a to včetně těch do prostředí s nebezpečím výbuchu, působí v Královéhradeckém a Libereckém kraji.

Krakonoš-elektro.cz je web, díky kterému se prezentuje firma Krakonoš elektro zákazníkům. Důležitá je přehledná nabídka služeb a model s referencemi, kde jsou představené jednotlivé zakázky. Firma je malá, ale pracuje v celém Libereckém a Královéhradeckém kraji.

Krakonoš elektro nás oslovilo s požadavkem na nový web. Na první schůzku si přinesli razítko, se stávajícími údaji a logem, které chtěli alespoň částečně zachovat. Při vymýšlení nového logotypu a celého vizuálního stylu jsme tedy zachovali šipku (blesk) symbolizující elektrický proud a spojili ji se Sněžkou, dominantním symbolem Krkonoš. Vše vyvedeno ve výrazných barvách černé a oranžové. Všechny barevné varianty logotypu byly přetvořeny s důrazem na maxinální čitelnost na různě barevných podkladech a jeho snadnou aplikaci.

 Další úkol byl jednoznačný, udělat srozumitelné UX webu, ujasnit si služby, které budou nabízet a poté navrhnout web uživatelsky příjemný web pro širokou škálu zákazníků, kteří budou služby potřebovat. Tím, že jsou na každé stránce kontakty, zákazník může rychle a snadno poptat službu buď telefonicky nebo pomocí e-mailu či poptávkového formuláře. Web je samozřejmě responzivní, takže se dá snadno prohlížet i na mobilních telefonech.

Následně jsme se drželi brandu a firmě vyrobili vizitky a další propagační materiály jako plachty, nálepky, polepy na auta a podobně.

Názor klienta

Za společnost Krakonoš-elektro musím říci o firmě WPJ jediné, jsou to sofistikovaní odborníci na svých místech. Nápadité a hlavně individuální grafické zpracování webu s přihlédnutím na konkrétní obor a požadavky zákazníka nám sedělo prakticky od prvního návrhu. Od té doby již docházelo jen k jemnému dolaďování konečné podoby. Kladně rovněž hodnotím praktické zhotovení designu, ať již na vizitky, trička nebo polepy automobilů. Pokud to tedy shrnu, kdo chce profesionální výsledek, musí práci svěřit profesionálům, a to pro nás je z širokého okolí jedině WPJ.

Josef Klimenta, Krakonoš-elektro.cz