Benecko.info

web skiareálu Benecko

Skiareál Benecko leží v Krkonoších, někdy se mu přezdívá vzdušné lázně.

 

Redesign webu pro skiareál Benecko už byl nutný, zejména proto, že web neměl mobilní verzi. A právě mobilní návštěvnost u skiareálu dosahuje nyní 50 %. Další změny proběhly v grafice i obsahu stránek, kvůli rychlejší orientaci při výběru ubytování a snadnějšímu odesílání poptávek ubytovatelům. Celkově se web lépe segmentoval a je uživatelsky příjemnější.

Na úvodní a každé další stránce je kalendář akcí, který pomáhá rekreantům na Benecku mít přehled, kdy a kde se koná jaká akce. Celkem samozřejmé je i propojení webu s Facebookem a populárním, stále více používaným, Instagramem.

Before After

Už na hlavní straně je pro rychlou orientaci lyžařů sloupec, který poskytuje všechny důležité informace - webkamery, počasí, počet vleků a lanovek v provozu, výška sněhu a kalendář akcí. Všechny aktuální informace jsou napojeny na Sitour, takže můžeme garantovat maximální aktuálnost. Lyžař proklikem na danou ikonu přejde na konkrétní stránku s informacemi.

Aby se nový návštěvníci v areálu vyznali, ale i pravidelní hosté zjistili, jaké sjezdovky jsou v provozu, je jim k dispozici i interaktivní mapa, která je denně aktualizována.

Web je napojený na ubytovací modul, kde mají návštěvníci Benecka možnost vyfiltrovat o jaký druh ubytování a služeb mají zájem. Přitom se jim pro snadnější orientaci zobrazí na mapě, kde je dané ubytování. Mohou si tak například najít chatu u jejich oblíbené sjezdovky či dětského parku.

Jazykové mutace na tomto webu jsou samozřejmostí. Stejně tak responzivita, což umožňuje snadné prohlížení stránek z jakéhokoliv zařízení.

Benecku zajišťujeme i další grafické služby, návrhy billboardů, ceníků a oběžníků.