Apartmány Vrchlabí

Pohodlné ubytování v centru Vrchlabí s výhledem do zámeckého parku.

Apartmány IT centrum Vrchlabí se nacházejí přímo v obchodním centru a do restaurace v přízemí přejdou ubytovaní klienti suchou nohou. 

Redesign webu Apartmány Vrchlabí proběhl zejména kvůli zavádění novému modelu rezervačního systému a potřebě mobilní verze.

Rezervační systém je pro zákazníka pohodlný, nakonfiguruje si počet apartmánů, nocí, osob, dětí, případně psů, jestli chce mít pobyt se snídaní nebo bez a udělá rezervaci. Ta je potom odeslána na e-mail ubytovatele i zákazníka s cenovou kalkulací. 

Rezervace nám přesně kalkuluje cenu ubytování a díky tomu můžeme snadno měřit návratnost investic z PPC reklam.

Opticky je web po redesignu uživatelsky přehlednější, není přehlcený textem a má čistější grafickou podobu. 

Díky tomu, že Vrchlabí je turisty hojně navštěvované město, byly potřeba i jazykové mutace, zajistili jsme překlady textů do němčiny, polštiny a angličtiny.

Jak dnešní doba vyžaduje, web je responzivní, můžete si ho prohlížet  na mobilních telefonech a tabletech.

 

Responzivní je nejenom web, ale i důležitý modul rezervace. Navržený je tak, aby si zákazník mohl pohodlně a jednoduše zarezervovat ubytování přes mobil, v případě, že je třeba na nedaleké sjezdovce a rozhodl se, že se mu nechce domů a rád by někde v pohodlí přespal. 

Statistika návštěvnosti

 

Sada PPC bannerů na reklamu, jejich při jejich tvorbě se grafici drželi barvy webu (celkově brandu),
aby po prokliknutí zákazník (zájemce o ubytování) měl pocit, že to k sobě opravdu patří.

Jste také ubytovatel a chcete moderní webové stránky?

Nebojte se nám poslat nezávaznou poptávku.

 

Názor klienta

Se službami digitálního studia WPJ jsme naprosto spokojeni, resp. tyto předčily naše očekávání. Jedná se o mladý team, který žije svou prací! Vyznačuje se naprosto profesionálním přístupem, vyzná se v moderních trendech, nabízí originální a nápadité grafické návrhy a chápe vizi zákazníka, kterou dovede k dokonalosti. Tvorba nového webu je pouhým prvním krůčkem dlouhodobé spolupráce s touto společností.

Mgr. Ing. Jan Bäuml