Skiresort.cz

SkiResort Černá hora - Pec

Každý fanoušek zimních sportů Vám potvrdí, že ve SkiResortu Černá hora - Pec najdete jedny z nejkvalitnějších lyžařských svahů v ČR. Ne každý už ale ví, že se sem vyplatí zajet i v letní sezóně.

 

Fandové lyžování mohou letos jásat. SkiResort Černá hora - Pec investoval do HOFMANKY EXPRESS, nové odpojitelné šestisedačkové lanovky s vyhříváním sedaček a bublinou, více jak 250 milionů.  V pěti vzájemně propojených areálech si tu může lyžař užít 41 km sjezdovek. A my jsme byli u toho, protože obnovit nepotřeboval jen skiareál, ale i zimní verze jeho webu.  

Co bylo nutné změnit? Jako jednu z prvních věcí, aby se web přizpůsobovoval zobrazení na mobilních telefonech a tabletech, takzvaně aby byl responzivní. Což je dnes pro všechny weby klíčové, protože až 60 % uživatelů si informace zjišťuje právě na mobilních zařízeních, zejména při cestování a dovolených.

Obzvlášť důležitou informací pro lyžaře je, že na webu najdou vždy aktuální informace o provozu stavu sjezdových tratí díky propojení na informační systém Sitour a na webkamery v celém areálu.

Jednou z vychytávek poslední doby je i napojení webu přímo na Instagram. Návštěvníci skiresortu tak tvoří aktualní a autentický obsah, marketingově je to zajímavý kanál pro propagaci a zvyšování povědomí. Areál používá hashtag  #loveskiresort.

Pro lyžaře a návštěvníky, kteří Instagram a sociální sítě nepoužívají, je i jiná alternativa. Fotky, které chtějí zveřejnit, nahrají na web, kde projdou schválením (aby nemohl být zveřejněn nevhodný obrázkový obsah). Po odsouhlasení se zobrazí přímo v galerii na webu.

Každý fanoušek zimních sportů Vám potvrdí, že ve SkiResortu Černá hora - Pec najdete jedny z nejkvalitnějších lyžařských svahů v ČR. Ne každý už ale ví, že se sem vyplatí zajet i v letní sezóně.

Tři lanovky jsou v provozu celoročně (včetně Černohorského Expressu, jediné osmimístné kabinkové lanovky v České republice), mezi areály Vás převeze turistický autobus a dostanete možnost prohlédnout si okolí z nejvýše položené rozhledny v Krkonoších. To a více nabízí letní Skiresort. 

Návštěvníci webu vidí vždy aktuální informace o provozu areálu. Tyto informace získáváme automaticky z turistického informačního portálu Sitour. Propojením na Sitour jsou také řešené online rezervace ubytování. Návštěvníci si hotely a chaty můžou jednoduše vyfiltrovat a přímo z webu zabookovat. Předpověď počasí na nejbližší dny se získává z hydrometeorologického serveru Yr.no. 

Plnění sekce Aktivity jsme usnadnili tím, že jsme umožnili jednoduše vložit trasu aktivity. Uživatel si ji může nechat otevřenou na chytrém telefonu i v průběhu výletu, kromě mapy je vidět i výškový profil trasy. Pokud má turista účet na Seznamu, mapu si může uložit tzv. do Batůžku a z aplikace Mapy.cz si ji kdykoliv vyvolat.

Nový web prošel výrazným faceliftem. Nový vizuální styl odpovídá brandu společnosti a tištěným materiálům (katalogy, poukazy, ceníky, mapy). Kromě webu jsme se Skiresortem rozsáhle spolupracovali na výrobě informačních cedulí, bilboardů a dalších propagačních materiálů.

Názor klienta

S WPJ spolupracujeme už druhým rokem a jsme spokojení. Původně jsme si je vybrali pouze na přípravu a správu webu. Postupně jsme ale spolupráci rozšířili. Grafika, kterou dělají, je nápaditá. Mají moderní pohled na sociální sítě i marketing a za dva roky spolupráce jsme od nich ještě neslyšeli, že by něco nešlo.

Zina Plchová, skiResort

Padli jsme Vám do oka?
přijďte k nám na  a nezávaznou schůzku.