Kupkolo.cz

Největší e-shop s komponenty jízdních kol

Kupkolo.cz se řadí mezi naše největší klienty, spolupracujeme s ním již od roku 2004. Jedná se o zavedený e-shop s cyklistickým a sportovním zbožím, který za dobu své existence zaznamenal obrovský nárůst v objemu objednávek, tržeb a počtu spokojených zákazníků.

Kupkolo.cz vyhrálo cenu Heureka Shop roku 2013 v kategorii sport a Heureka Shop roku 2015 a 2016 v kategorii Sport a fitness.  


Mnoho milovníků cyklistiky, ať už silniční nebo terénní, jistě zná e-shop Kupkolo.cz, kterému jsme během zimy 2016 dali nový slušivý kabát. Vytvořili jsme moderní čistý design a přepracovali kategorie zboží, čímž jsme zákazníkům zpřehlednili nákup zboží a Kupkolu umožnili další růst a zvýšení návštěvnosti e-shopu.
 

Současná verze Kupkolo.cz je čtvrtým redesignem obchodu od jeho spuštění. Grafiku i celkovou strukturu jsme vytvořili na základě našich dlouholetých zkušeností s tvorbou e-shopů. Strukturu internetového obchodu jsme vytvořili díky pečlivé analýze cílové skupiny zákazníků.

Mezi drobné ale šikovné vychytávky, které zákazníkům zpříjemňují nakupování cyklosoučástek, patří například možnost vypsat si produkty v kategorii jako seznam, což je rychlejší pro procházení produktů a velmi dobře se nám osvědčilo při nakupování na chytrých telefonech.

K objednávce přesahující určitou částku mají zákazníci na výběr dárek. S vyšší utracenou částkou se dárky stávají hodnotnějšími, například při koupi nového kola mohou získat kompletní cyklistický dres. Pro získání dárku není potřeba nic psát do poznámky nebo zpětně zjišťovat telefonicky. Výběr varianty (pánský/dámský dres) a velikosti se řeší komfortně v rámci nákupního procesu. 

Odeslané objednávky je možné ještě editovat (do té doby, než je správci e-shopu označí za zpracované). Jednoduše je možné sloučit dvě objednávky, přidat zboží v košíku k již odeslané objednávce, nebo odeslanou objednávku stornovat. Odpadává tak řešení podobných problémů telefonicky, což šetří čas zákazníkům i zaměstnancům Kupkola. 

Uživatelům mobilních telefonů a těm, kteří platí za přenos dat, jsme také zjednodušili život. Dynamickým načítáním obrázků jsme zajistili rychlejší zobrazování stránky a menší spotřebu přenesených dat. 

Z jara roku 2016 jsme pro usnadnění nákupu nově přidali fulltextové vyhledávání a dynamické filtrování značek, velikostí a dalších parametrů, čímž jsme zvýšili uživatelskou přívětivost na maximum. :-)

Kupkolo.cz využívá široké portfolio našich služeb již od svého spuštění. Svého úspěchu dosáhlo mimo jiné díky kvalitně zpracované e-shopové platformě wpjShop, s citem navrženému grafickému designu a efektivnímu internetovému marketingu.
Pro Kupkolo.cz spravujeme kampaně v rámci všech dostupných online reklamních kanálů. Díky pravidelné optimalizaci a důsledné analýze výkonu reklamy dlouhodobě zlepšujeme návratnost vynaložených investic v rámci placeného vyhledávání Google.cz, Seznam.cz i porovnávačů zboží Zbozi.cz, Google Merchant Center a Heureka.cz.

Firemní stránka na sociální síti Facebook je dnes nutností pro každého, kdo chce být na internetu opravdu vidět a efektivně nabízet své služby. Pro Kupkolo.cz spravujeme na Facebooku placenou textovou i grafickou reklamu a pomáháme s plánováním obsahu.

Stejně tak, jako je potřeba šířit povědomí na sociálních sitích, je dnes standartní praxí, že e-shopy posílají svým zákazníkům newslettery, které pro Kupkolo.cz také připravujeme.

Padli jsme Vám do oka?
přijďte k nám na  a nezávaznou schůzku.