Arenashop.cz

Výhradní distributor značky arena pro ČR a SR

ARENA PRAHA s.r.o. je platným smluvním partnerem a jediným výhradním distributorem celosvětově uznávané plavecké značky ARENA pro Českou republiku již od roku 1994 a pro Slovensko od roku 2015, v Praze má i kamenný obchod.

Jejím zakladatelem a majitelem je Mgr. Daniel Machek, bývalý úspěšný česko-slovenský reprezentant v plavání – 5. místo na OH Moskva a do nedávné doby československý rekordman na 1500 metrů volným způsobem. Je rovněž několikanásobným mistrem světa i Evropy v plavání v kategorii Masters a účastník Mistrovství světa v kategorii IRONMAN na Havaji v roce 2014. ARENA je již více než 40 let v závodním plaveckém sportu uznávána jako přední světová značka udávající krok svými technologiemi a patenty při výrobě výrobků pro plavecký sport.

 

Arenashop.cz je internetový obchod s kvalitním plaveckým zbožím, který prošel na jaře 2016 třetím redesignem. Po úpravách je moderní a responzivní e-shop uživatelsky daleko přívětivější a snadněji se v něm nakupuje. Zákazník si může plavky filtrovat podle barev, velikostí i ceny.

V přehledném detailu produktu zákazník vidí popis produktu, velikostní tabulku, střihy plavek, materiál a případně se zobrazují barevné varianty produktu. Vidět je i naposledy prohlédnuté zboží, takže pokud se chce zákazník k nějakému vrátit, stačí jeden klik. Nově lze na e-shopu bezpečně platit i online díky platební bráně ThePay. Pro správce e-shopu je výhodná i automatická synchronizace skladu a produktů s účetním a ekonomických softwarem Aconto.

Arenashop.cz má od nás B2C i B2B řešení rozhraní e-shopu. 

Názor klienta

S firmou WPJ spolupracujeme už od roku 2010 a vždy jsme byli s odvedenou prací a komunikací velmi spokojení. V roce 2016 jsme úspěšně přešli na novější verzi eshopu, včetně propojení s naším skladovým programem…což se nám zprvu zdálo skoro neuskutečnitelné a tým WPJ se s tím skvěle poprali a vše funguje jak má :). Díky novému eshopu a propracovanému online marketingu se náš eshop dostal více do povědomí i mezi ,,neplaveckou´´ komunitu a díky tomu se nám zvedl počet objednávek na eshopu. Díky WPJ!

Krystýna Machková

Padli jsme Vám do oka?
přijďte k nám na  a nezávaznou schůzku.