Prádlo Elegant

Prádlo Elegant prodává moderní a kvalitní spodní prádlo

Po více než deseti letech provozu potřebovalo Prádlo Elegant nejen nový kabát, ale rovnou přejít na nové e-shopové řešení. Kompletní přepracování e-shopu budilo v jeho majiteli spoustu otázek a pochybností, i proto rozhodnutí dlouho odkládal, ale práce proběhla bez zaškobrtnutí.

 

Největší obavy měli majitelé e-shopu přesunu dat. Po více než 10 letech provozu na vlastním řešení e-shopu nám však ze strany klienta stačil pouze přístup ke stávající databázi pro to, abychom dokázali naimportovat veškeré produkty, původní objednávky a uživatelské účty tak, aby se stávající zákazníci mohli přihlásit se svými přístupovými údaji, měli k dispozici svá nastavení i historii objednávek. 

Before After

Z našeho pohledu byla náročnější, avšak ve výsledku bezproblémově funkční zevrubná obousměrná synchronizace e-shopu s účetním systémem Pohoda. E-shop je napojen také na systém Balíkobot, který výrazně usnadňuje expedici zboží, šetří čas trávený komunikací s dopravci i prostředky vynaložené na dopravu.

Všechny individuální požadavky a korektury jsme komunikovali zejména prostřednictvím nástěnky v Trello, díky které měl celý tým i klient neustále přehled o tom, v jaké fázi se který úkol nachází a nikomu neunikly důležité informace.

Nesmíme zapomenout ani na vizuální stránku. Zastaralý design e-shopu nahradil moderní a uživatelsky přívětivý vzhled, díky kterému se daří kvalitní zboží prezentovat na úrovni, kterou si zaslouží a oslovit tak i náročnější návštěvníky. E-shop je samozřejmě plně responzivní, takže zákazníci pohodlně nakoupí pomocí svých mobilních telefonů. Zásadní vylepšení vzhledu a uživatelské přívětivosti se projevilo téměř okamžitě výrazným nárůstem počtu objednávek a obratu.

Spuštěním nové e-shopu příjemná spolupráce s pradlo-elegant.cz nekončí, akorát ji převzalo z velké části marketingové oddělení – pro Prádlo Elegant se staráme o kompletní online propagaci. PPC kampaně ve vyhledávací i obsahové síti Google a Sklik zajišťujeme včetně grafických prací – bannerů, staráme se o porovnávače Heureka, Zboží.cz. Společně s panem Lasotou pravidelně připravujeme e-mailing pro stávající zákazníky a e-shop dlouhodobě vylepšujeme v oblasti copywritingu a SEO.

Názor klienta

Už po 3 týdnech od spuštění nové verze našeho obchodu ELEGANT.cz se ukázalo, že WPJ byla dobrá volba. Přechod na nový systém po více než 10 letech nebyl jednoduchý, ale díky skvělému přístupu týmu WPJ se to podařilo. Čeká nás ještě spousta práce, ale díky propracovanému systému se s eshopem pracuje velmi příjemně. Množství nových funkcí potěší zejména naše zákazníky. Tým WPJ nám vyhověl téměř ve všem. Proč téměř? Ne všechny naše nápady byly optimální a tak navrhli jiné a lepší řešení k plné spokojenosti. Komunikace a přátelský přístup od prvního jednání až doposud je u nich standardem. S celým kolektivem se těšíme na další spolupráci a rozvoj našeho obchodu ELEGANT.cz

Petr Lasota