objednávek za měsíc
7200
roční obrat
200 milionů
spolupráce
od roku 2004
ocenění shop roku
5krát

Když jsme si s Milanem Kukem řekli své ano, psal se rok 2004 a wpj i Kupkolo před sebou mělo ještě hodně dlouhou cestu. Náš cíl byl jasný, vytvořit e-shop, na kterém bude nakupovat každý, kdo má v garáži či ve sklepě kolo. Povedlo se. Kupkolo.cz v roce 2018 získalo už 5. cenu Shoproku v kategorii sport. Každý český cyklista nakupuje na Kupkolo.cz. Za 15 let spolupráce e-shop prošel 4krát redesignem, proměnilo se logo, ladila responzivita, optimalizovala konverzní cesta a vlastně i měnila e-shopová platforma.
 Poslední redesign proběhl v březnu 2019 a načítání e-shopu zrychlil o 2,5 vteřiny.

Design e-shopu

Když e-shop vydělává, začne být
důležitá automatizace

Pokud máte responzivní a prosperující e-shop, začnou se vaše cíle měnit a přemýšlíte jak práci zautomatizovat. Majiteli Kupkola se priority proměnily s nárůstem obratu, který byl za poslední rok 200 milionů korun. Jeho novým cílem se postupně stalo především usnadnit práci ve velkém skladě, ve kterém ještě donedávna mohli pracovat jen opravdoví znalci cyklistického zboží. Společně jsme se pustili do vývoje skladového systému a díky kooperaci mezi skladníky a našimi programátory vznikl skladový systém propojený s e-shopem. Skladový systém shipped je intuitivní, snižuje chybovost lidského faktoru na nulu a nevyžaduje hlubokou znalost zboží. Implementace skladového systému shipped zrychlila na Kupkole expedici objednávek, návštěvníci e-shopu vidí, zda je produkt skladem v realném čase, a zvýšila se zastupitelnost pracovníků ve skladě.

Logotyp

Maskot

Rosteme společně

Kupkolo.cz byl náš úplně první e-shop a je také skvělou ukázkou toho, jak dokážeme růst s potřebami našich klientů. Oproti open source řešení dokážeme reagovat na potřeby našich klientů individuálně. Rozhraní e-shopu neustále vyvíjíme a udržujeme krok s moderními technologiemi.

Názor klienta

Ve wpj s námi vždy jednali jako v (cyklistických) rukavičkách. Jejich práce byla přesná, pečlivá a provedená přesně podle našich představ. Spolupracujeme spolu už od počátku a vždy bylo všechno možné. Wpj vřele doporučujeme!