Plaveme spolu už od roku 2012

objednávek za měsíc
265
kompletní
převod dat
spolupráce
od roku 2012
roční obrat e-shopu
13 milionů

Spolupráci s ARENA PRAHA s.r.o. jsme navázali v roce 2012. V té době už ARENA PRAHA byla silným partnerem a výhradním zastupitelem světoznámého výrobce nejen závodních plavek. Naším úkolem bylo zmodernizovat zastaralý e-shop a umožnit jednoduchý nákup B2B partnerům. Za dobu naší spolupráce prošla arenashop.cz 4 redesigny, poslední proběhl v roce 2019. Kromě e-shopu občas tvoříme grafiku pro 2 kamenné prodejny v Praze.

Design e-shopu

Nový editor pomohl Areně
ve tvorbě zajímavého obsahu

V roce 2019 jsme zcela změnili editaci a tvorbu obsahových stránek. Uživatelsky přívětivé a intuitivní rozhraní editoru je založené na principu drag and drop. S jeho pomocí si Arena jednoduše vytváří vizuálně poutavé články. Ve stejném duchu lze editovat prakticky celý e-shop. Po úpravách je moderní a responzivní e-shop uživatelsky daleko přívětivější a rychlejší pro zákazníka.

Názor klienta

Wpj je tým zkušených, ochotných, milých a především neskutečně šikovných lidí, se kterými je radost spolupracovat. Za těch téměř 10 let spolupráce s wpj prošel náš web již dvěma redesigny, využíváme B2B i B2C řešení a dolaďujeme modul předobjednávky. Vše je do detailu propojené a velmi to zefektivňuje práci. Wpj jdou vždy se současnými trendy a neustále vymýšlí nová zlepšení. Často vymyslíme projekt, který je potřeba stihnout na poslední chvíli a wpj nám vždy pomohli, ať už se jednalo o připravení grafických podkladů pro webovou kampaň nebo reklamu do novin. Komunikace je většinou blesková a občas mi chodí odpovědi i o půlnoci. Těšíme se další spolupráci!

Kristýna Machková