Yogastore

Obchod s oblečením a doplňky (nejen) na jógu

Cílem rozsáhlé spolupráce s Yoga Store byla tvorba e-shopu propojeného účetním softwarem, řešení skladových zásob v kamenných prodejnách, pokladní řešení a marketingová podpora prodeje včetně podpory uvedení na trh vlastní řady podložek na jógu.

 

V první fázi jsme e-shop vytvořili napojený na účetní software Pohoda, ve kterém majitelka obchodu měla vytvořenou databázi produktů, s postupným objevováním širších možností našeho Kupshopu a rostoucími požadavky na synchronizaci skladů a vkládání speciálních typů zboží jsme přešli pouze na Kupshop, který nám poskytl všechny potřebné funkce. Díky vlastnímu řešení EET pokladny napojené na e-shop se tak každá položka prodaná v kamenných prodejnách rovnou odečte ze skladových zásob e-shopu - zákazník tak má vždy aktuální informace o skladové dostupnosti, ale také o dostupnosti zboží na prodejně a datu jeho doručení v případě online objednávky.

Vzhled e-shopu byl navržen na míru tak, aby zrcadlil příjemnou atmosféru kamenných prodejen Yoga Store a zároveň splňoval přísné podmínky uživatelské přívětivosti, použitelnosti a rychlého nákupu. Máme v patrnosti aktivní život potenciálních zákazníků, kteří pohodlně nakoupí pomocí svých mobilních telefonů, e-shop je plně responzivní.

A protože paní majitelka Petra myslí i na zahraniční fanoušky zejména svých vlastních designů jógamatek, e-shop yogastore.cz bude již brzy jedním z našich multishopů - mezinárodních e-shopů dostupných z několika domén (např. .cz, .sk, .eu, .com), v různých jazycích a několika měnách, ale používajících společnou administraci, společné skladové zásoby. Nový modul Překlady nabízí například možnost vytvoření překladatelského účtu s omezeným přístupem pro případné externí spolupracovníky, pohodlné překládání textů uspořádaných přehledně ve dvou sloupcích vedle sebe, pokročilá nastavení dopravy a spoustu dalších.

 

U nově vznikající značky je prioritou vybudovat obecné povědomí o ní u správné cílové skupiny. U komunity jógových nadšenců se nám to ve spolupráci s majitelkou značky, Petrou, daří dobře. Díky kombinaci PPC kampaní, brandových kampaní, pravidelné práci se sociálními sítěmi a mailingu se obchod YOGA STORE i vlastní značka YOGGYS dostávají do se svými krásnými a zajímavými designy do povědomí široké veřejnosti.

V další fázi naší spolupráce se zaměříme právě na budování mezinárodní prezentace značky kvalitních podložek, oblečení a doplňků na jógu YOGGYS.

Názor klienta

"Wpj mohu jen DOPORUČIT, je to parta specialistů a odborníků, mimochodem velmi milých lidí, kteří i přes neustálou pracovní vytíženost dokáží ihned poradit a řešit problémy bezprostředně. Odvádějí skvělou práci. Jen tak dál!"

Petra Vydrová