Noblesní e-shop nejen pro ladies

objednávek za měsíc
750
kompletní
převod dat
realizace
3 měsíce
roční obrat
22 milionů

E-shopů s oblečením je celá řada. Brněnský shop pro POSHladies je jenom jeden. Tisíce dívek si své plesové šaty vybírá právě na POSHme. Tvořit e-shop plný krásných šatů a půvabných žen pro nás byla příjemná změna, a tak jsme si to užili nejen po designové stránce, ale také jsme se pustili do psaní kategorických popisků a transakčních e-mailů.

Design e-shopu

 

E-shop, který vás obleče od hlavy až k patě

Dobře poradit, sladit barvy, střih, zkrátka být posh, to byly hlavní cíle e-shopu. Tým, jenž si říká POSHgirls, chce být pravou rukou při výběru sváteční garderoby každé ženy. Proto jsme na e-shopu navrhli použít výběr outfitů, který si zákaznice zamilovali. Ženy téměř na jedno kliknutí nakoupí kompletní outfit nebo se inspirují.

 

 

Věrnostní program jako podpora předprodeje

Zajímavým krokem ze strany POSHgirls byly utajené kolekce v rámci věrnostního programu, který jsme vyšperkovali do POSHstylu. Ženy jsou od přírody velmi zvědavé, takže odhalení utajené kolekce pouze registrovaným POSHladies skutečně přilákalo více přihlášených uživatelů a zvýšilo objednávky předprodejů. Ve věrnostním programu vám chybějící kousky pohlídá Čivava, ladies sbírají bod za svůj nákup a oblíbené kousky si mohou uložit a vrátit se knim později.

Názor klienta

Wpj nám navrhlo a zrealizovalo nový web www.poshme.cz. V rámci aktualizace došlo také na technické napojení s naším expedičním systémem. Projekt byl velice dobře řízen. Aktualizace a konzultace probíhaly na denní bázi. S výsledkem jsme velice spokojeni. V tuto chvíli nám wpj poskytuje maintance a na základě našich požadavků řeší nová webová řešení.

Eva Bartošová