Beany.cz

Česká značka dětského sportovního vybavení–

Pro Beany, výrobce dětského sportovního vybavení, jsme připravili e-shop i B2B řešení, které umožňuje nadstandardně přívětivý a efektivní nákup i správu objednávek, a nakopli čerstvou vizuální komunikaci.

CÍL PROJEKTU

Beany vyrábí zboží skutečně pro děti, jim na míru – ne jen zmenšené verze dospěláckého vybavení. Řeší do posledního detailu potřeby dětí, technologie i design. A tomu přeci musí odpovídat i design webu, který takovou značku reprezentuje. Originální a hravé řešení, které zaujme na první pohled, představí produkty, odprezentuje velké množství technických informací a zároveň je uživatelsky maximálně přehledné a použitelné, na jakémkoli zařízení. Nová vizuální identita se promítne i do tištěných materiálů – katalogů nebo bannerů a stánků, se kterými se Beany prezentuje na řadě akcí.

 

B2B a B2C ŘEŠENÍ

E-shop je rozdělený na maloobchodní a velkoobchodní sekci. B2B a B2C řešení sdílí data produktů, sklad je propojený s B2C e-shopem a s účetním software Money S5, ale rozdělujeme informace zobrazované těmto dvěma typům zákazníků. Díky společné administraci je správa pro Beany jednodušší, rychlejší a přehlednější – jednoduše efektivnější.

Odlišný vzhled e-shopu po přihlášení do velkoobchodní sekce, znamená rychlejší nákup pro partnery. Zásadní pro B2B prodejce jsou cenové hladiny, v Kupshopu navíc s možností definovat konkrétní cenu pro jednotlivé trhy nebo klienty. Abychom zvýšili vypovídací hodnotu statistik, výkony prodejů měříme odděleně pro B2B a B2C obchod.

Pro další usnadnění, automatizaci práce a maximální aktuálnost dalt odběratelům generujeme xml feedy, které jsou personifikované, v závislosti na zákazníkovi je možné ovlivnit používanou cenovou skupinu i množství odesílaných informací.