Nový web pro Veroniku Vítkovou

09. 09. 2015

Spustili jsme nový a responzivní web pro Veroniku Vítkovou, známou biatlonistku a držitelku stříbrné medaile z olympijských her v Soči. www.veronikavitkova.cz

Protože Veronice už pomalu začíná příprava, na jistě úspěšnou zimní sezonu, tak nám k novému webu napsala velice krátce:

Cílem bylo prezentovat Veroniku a její úspěchy v biatlonu fanouškům jednoduše, přehledně a výstižně. To se povedlo díky jednotlivým sekcím.

Svoje dosavadní úspěchy shrnuje v záložce Moje úspěchy, mezi ně patří třeba: 1. místo ve smíšené stafetě na MS Kontiolahti 2015, 2. místo ve smíšené stafetě na OH v Soči a 3. místo ve smíšené stafetě na MS v Novém Městě na Moravě 2013 a mnoho dalších.

Nadšenci se tak mohou stále udržovat v ,,obraze" právě díky responzivnímu webu pro všechna zařízení. Responzivita umožňuje kvalitní zobrazování stránky i na tabletech a mobilních telefonech. Tak si fanoušci mohou číst novinky i z nepohodlí domova pohodlně na svém mobilním zařízení.

Web jsme samozřejmě propojili i se sociálními sítěmi jako je Instagram a Facebook. A právě na něm je zřetelně znát, že nové stránky opravdu zaujaly, mají téměř 1670 „Líbí se mi“. Komentáři i sdílením fanoušci nešetří.

Web má profesionální design, ale jednoduchou administraci, kterou může Veronika dělat sama. Aktualizování fotogalerie je zajištěné právě aplikací Instagram. Takže pokud známá biatlonistka něco vyfotí, rovnou se to zobrazí na webových stránkách. www.veronikavitkova.cz

Sháníte nový web a odmítáte se spokojit s průměrným výsledkem? Kontaktujte nás