Výsledky ShopRoku 2018 jsou tady!

18. 03. 2019

Většina z vás jistě zaregistrovala, že minulý týden proběhlo vyhlášení ShopRoku 2018. Méně z vás ale ví, že 2 naše e-shopy se umístily na stupních vítězůKupkolo.cz a Ovečkárna.cz.

 

Vítěz Ceny kvality

I letos byl naším favoritem e-shop plný cyklistických vychytávek Kupkolo.cz. A jsme rádi, že i vy to vnímáte stejně a dali jste svůj hlas Kupkolu, právě díky vám se totiž umístil na 1. místě. I když se shop nestal absolutním vítězem Ceny kvality, odnáší si čestné vítězství ve 2 kategoriích – Sport a fitness a Sportovní vybavení. Máme obrovskou radost a děkujeme všem zákazníkům a fanouškům Kupkola. Za odměnu jsme na Kupkole udělali redesign, mrkněte. Držíme se na špici!

 

Finalista Ceny Heureky

Odborná porota složená z důležitých osobností českého e-commerce zasedla a vybrala 3 nejlepší e-shopy. Nominované e-shopy posuzovala nejen podle uživatelské přívětivosti a snadného nákupu, ale také podle přínosu společnosti a výjimečnosti. Proto nás velmi těší, že vybrali e-shop z naší dílny Ovečkárna.cz, který se umístil na 3. místě a stal se finalistou Ceny Heureky.