Spustili jsme nový responzivní web krby-kamna-pece.cz

14. 05. 2014

Společnost Semaco s.r.o., dodavatel luxusních designových krbových vložek a kamen na dřevo i plyn a provozovatel internetových stránek krby-kamna-pece.cz, si u nás objednala redesign již několik let staré www prezentace. Redesign zahrnoval analýzu klíčových slov, vytvoření nové struktury webu, grafického návrhu, kompletního textového i multimediálního obsahu a dodání intuitivního administračního systému WpjAdmin.

Responzivní internetové stránky

Cílem redesignu bylo především zjednodušení navigace návštěvníků, kteří v nově vytvořené struktuře snadněji naleznou požadovaný typ krbu, kamen nebo přímo produkty jejich oblíbené značky. Dalším, neméně důležitým ukazatelem kvality webové prezentace, na který byl zaměřen redesign webu, byla průměrná doba trvání návštěvy zákazníků na jednotlivých stránkách. Zde byl na základě předchozí analýzy chování návštěvníků a A/B testovaní kladem důraz především na graficky atraktivní a přehledné zapracování profesionálních fotografií a ilustrací jednotlivých produktů, které svým designem i zpracováním patří mezi špičku na trhu.

Pro www stránky krby-kamna-pece.cz jsme vyvinuly zcela nový modul „Mapa prodejců“, který pomocí jednoduchého výběru požadovaného regionu na interaktivní mapě České republiky návštěvníkovi rychle nabídne kontaktní údaje oficiálních prodejců.

Potřebujete také redesign svého webu nebo zcela nové internetové stránky „na míru“? Kontaktujte nás, společně probereme Vaše potřeby a nalezneme optimální řešení.