SkiResort Černá hora - Pec

07. 05. 2015

Každý fanoušek zimních sportů Vám potvrdí, že ve SkiResortu Černá hora - Pec najdete jedny z nejkvalitnějších lyžařských svahů v ČR. Ne každý už ale ví, že se sem vyplatí zajet i v letní sezóně. Tři lanovky jsou v provozu celoročně (včetně Černohorského Expressu, jediné osmimístné kabinkové lanovky v České republice), mezi areály Vás převeze turistický autobus a dostanete možnost prohlédnout si okolí z nejvýše položené rozhledny v Krkonoších. To a více nabízí letní Skiresort.

Nový web prošel výrazným faceliftem. Nový vizuální styl odpovídá brandu společnosti a tištěným materiálům.

Návštěvníci webu vidí vždy aktuální informace o provozu areálu. Tyto informace získáváme automaticky z turistického informačního portálu Sitour. Předpověď počasí na nejbližší dny pochází z hydrometeorologického serveru Yr.no.

Celý web je responzivní. Například jízdní řád Černohorského Expressu si zjistíte raz dva, ať sedíte doma u PC nebo se zrovna procházíte po hřebenu Černé hory a přemýšlíte, jak se dostanete domu.

Přehledná fotogalerie.

Seznam (cyklo)turistických tras a atrakcí je na novém webu mnohem více propracovaný. Díky tomu, že jsme pro zadávání tras vytvořili modul na míru, je jejich přidávání pro správce webu brnkačka.

Jednoduchá orientace na webu je pro uživatele mobilních zařízení klíčová. Dobře vyřešené menu je základ.