Refresh webu SkiResort Černá hora - Pec

27. 11. 2015

Fandové lyžování mohou letos jásat. SkiResort Černá hora - Pec investoval do HOFMANKY EXPRESS, nové odpojitelné šestisedačkové lanovky s vyhříváním sedaček a bublinou více jak 250 milionů.

A my jsme byli u toho, protože obnovit nepotřeboval jen skiareál, ale i zimní verze jeho webu.

Co bylo nutné změnit? Jako jednu z prvních věcí, aby se web přizpůsobovoval zobrazení na mobilních telefonech a tabletech, takzvaně, aby byl responzivní. Což je dnes pro všechny weby klíčové, protože až 60% uživatelů si informace zjišťuje právě na mobilních zařízeních.

Další důležitou informací pro lyžaře je, že na webu najdou vždy aktuální informace o provozu v areálech díky propojení se systémem Sitour a napojení na webkamery.

Jedna z vychytávek poslední doby je i napojení webu přímo na instagram. Návštěvníci skiresortu tak tvoří aktualní a autentický obsah. Areál používá hashtag #loveskiresort.

Pro lyžaře a návštěvníky, kteří instagram a sociální sítě nepoužívají je i jiná alternativa. Fotky, které chtějí zveřejnit, nahrají na web, kde projdou schválením (aby nemohl být zveřejněn nevhodný obrázkový obsah). A odsouhlasení se zobrazí přímo v galerii na webu.

Refresh jsme dělali už i na letní verzi webu.

skiresort v číslech

Chcete taky vzkřísit Váš web? Kontaktujte nás