Výsledky Shoproku 2019: Ocenění získaly 4 e-shopy z naší dílny

12. 03. 2020

Cena Heureky

Absolutním vítězem a Cenu Heureky získáváOvečkárna.cz! Celý rok 2019 rozdával shop spoustu huňaté radosti, a to dokáží ocenit nejen zákazníci. Shop Ovečkárna jsme vytvořili v roce 2017 a v roce 2019 prošel redesignem. V roce 2018 se umístil na 3. místě a letos odborná porota složena z významných osobností českého e-commerce ocenila Ovečkárnu zlatem. Gratulujeme huňatému e-shopu k 1. místu Ceny Heureky a děkujeme!

 

Cena kvality Sport a fitness

V kategorii Sport a fitness a Sportovní vybavení získal Cenu kvality shop Kupkolo.cz. V Čechách snad není cyklista, který by na Kupkole nenakupoval. I když si Kupkolo odnáší stříbro, z Ceny kvality, máme velkou radost, odráží totiž naši dlouholetou spolupráci a úsilí, které oceňují především skuteční zákazníci.

 

Cena kvality Topení

2. místo Ceny kvality v kategorii Topení získal další z našich dlouholetých klientů – shop Díly na kotle. Kromě e-shopu, který spatřil světlo světa v roce 2012, klientovi děláme také tiskoviny. Mimochodem Díly na kotle a Kupkolo byli první klienti, kterým jsme implementovali skladový systém shipped, velmi jsme jim tím usnadnili práci ve skladu a expedici nejrůznějších malých i velkých součástek.

Cena kvality Parfémy

Příjemným překvapením pro nás bylo 2. místo Ceny kvality v kategorii Parfémy, kterou získal shop Europarfémy.cz.

 

Našim klientům moc gratulujeme a jdeme slavit!

PS: Samozřejmě v omezeném počtu a po pracovní době :)