Nový web pro Skiareál Rokytnice nad Jizerou

23. 12. 2014

Pomyslnou korunou roku 2014 se pro wpj stal prosincový redesign skiareálu Rokytnice nad Jizerou. Naše termíny tentokrát diktovalo počasí - díky nezvykle vysokým teplotám jsme nové stránky mohli dozdobovat ještě těsně před Vánoci. Výsledkem je plně responzivní web, několik na míru šitých modulů a rozsáhlá optimalizace pro vysokou návštěvnost. Projekt nyní poputuje pod stromeček marketingovému teamu, který se postará o zviditelnění Skiareálu na webu. Doplnkěm online kampaně bude i reklama v tradičních mediích. Na základě našeho grafického návrhu byl zpracován televizní spot, jenž bude možné shlédnout na Prima Cool jakmile do Krkonoš dorazí první náznak pořádné zimy.

Celý web je reponzivní. Cenu skipasu nebo jízdní řád skibusů si jednoduše zjistíte i z mobilu. Bezproblémovou navigaci na mobilním zařízení zajišťuje přehledné postranní menu.

Kromě návrhu hlavní stránky jsme připravili i design klíčových podstránek. Podstránky skiareálů Horní Domky a Studenov se chlubí interaktivní mapou, která ukazuje provoz lanovek a vleků, umístění parkovišť a webkamer.

Web se v porovnání s původní verzí vizuálně zjednodušil. Za účelem udržení kontinuity s původním grafickým stylem jsme zachovali postavičku sojky Práskačky. Na novém webu návštěvníkům oznamuje nejnovější informace o provozu skiareálu.

Nový web je napojený na informační systém Sitour. Díky tomu obsahuje vždy aktuální informace o stavu sjezdovek a kvalitě sněhu a zároveň web propoujuje s webkamerami na svazích skiareálu. Aktualizace informací probíhá automaticky, správce webu se nemusí o nic starat. Počasí se získává s norského meterologického serveru yr.no. Za účelem sladění vizuálního stylu jsme připravili více než tucet ikonek pro jednotlivé typy počasí.

Naše práce na webu Skiareálu Rokytnice nad Jizerou bude pokračovat i následující rok. Návštěvníci si zasoutěží o permice, najdou si ubytování na základě vzdálenosti od skiareálu a přibyde i letní verze stránek se spoustou nových a zábavných aktivit.

www.skiareal-rokytnice.cz

Sháníte nový web a odmítáte se spokojit s průměrným výsledkem? Kontaktujte nás