Redesign webu brankářské školy přináší skvělé výsledky

24. 11. 2014

Jeden z letních projektů WPJ byl redesign internetových stránek mezinárodní brankářské školy Goalie Academy International. GAI je ve střední Evropě naprosto unikátní projekt. Celoročně pořádá intenzivní kempy, v rámci kterých si mladí brankáři mohou zdokonalit své schopnosti pod vedením zkušených trenérů. To, že hlavním patronem GAI je hokejová legenda Jiří Holeček, mluví samo o sobě.

Web Goalie Academy před a po redesignu. První dojem je u webu velmi důležitý. Nepřehledná úvodní stránka často znamená ztracené zákazníky.

Jedna z otázek, které při redesignu internetových stránek musíme řešit, je převedení původního obsahu na nový web. Původní stránky GAI obsahovaly pravidelně publikovaná shrnutí proběhlých kempů - včetně podrobné fotodokumentace. V 5 jazycích. Celý tento obsah jsme pro našeho klienta převedli na nový web. Ušetřili jsme mu tím velké množství času a zároveň zachovali kvalitní obsah, který i nadále pomáhá přivádět nové návštěvníky.

Archiv kempů se rozrůstal pravidelně od roku 2009. My jsme pro klienta celý archiv převedli na nový web a propojili s modulem tvořeným na míru. Ten umožňuje jednoduchou správu kempů a přijímaní přihlášek online.

www.goalie-academy.com

A jak se pozná správně odvedená práce?

Říká se, že jeden obrázek řekne více než tisíc slov. Já pro Vás mám "pouze" pár naměřených dat. Samotný obrázek o výkonnosti našich webů si tak můžete vytvořit sami:

 • Míra okamžitého opuštění klesla o 31,34 %
  37,18 %
  vs. 54,15 %
 • Počet stránek na 1 návštěvu stoupl o 95,42 %
  5,44
  vs. 2,78
 • Průměrná doba trvání návštěvy stoupla o 114,44 %
  00:04:27
  vs. 00:02:05

 

Opouštějí potenciální zákazníci Váš web předčasně? Kontaktujte nás