Redesign webové aplikace Chytrelepidlo.cz

04. 08. 2015

Přibližně před rokem jsme spustili webovou aplikaci pro všechny kutily, stavitele a amatérské řemeslníky Chytrelepidlo.cz. Jejím účelem bylo pomoci vybrat pro konkrétní stavební projekt to správné lepidlo značky KVK pomocí intuitivního konfigurátoru. Zákazník odpověděl na několik jednoduchých otázek a následně si zobrazil doporučený typ lepidla.

Jelikož se aplikace mezi staviteli uchytila, rozhodli jsme se ji udělat ještě chytřejší. Stávající konfigurátor lepidel jsme doplnili o katalog nabízených produktů. Návštěvník webu si tím pádem může zobrazit všechny nabízené výrobky a nemusí se proklikávat celým konfigurátorem. To ocení zejména zákazníci, kteří už vědí, co shání.

Dále jsme přidali mapu s prodejci, která umí identifikovat Vaši aktuální polohu a podle toho Vám nabídne nejbližší obchod s produkty KVK.

Automatické generování poukázek na zboží

V současné době probíhá reklamnní kampaň 5 + 1 lepidlo zdarma, pro kterou jsme připravili speciální modul na míru. Zákazník na webu vyplní jednoduchý formulář. Následně mu do emailové schránky přijde poukázka na šesté lepidlo zdarma, kterou vytiskne a předloží ve stavebninách.

www.chytrelepidlo.cz

Sháníte nový web a odmítáte se spokojit s průměrným výsledkem? Kontaktujte nás