Nový web PHTOP.cz

25. 06. 2015

O tom, že tvorba webu nemusí být zdlouhavá a komplikovaná záležitost, se přesvědčili zástupci firmy PHTOP. Kompletní realizaci od první schůzky po oficiální spuštění jsme zvládli za tři týdny. Zákazník se s námi kvůli webu sešel celkem čtyřikrát. Jediné poskytnuté podklady byly fotografie referenčních prací (jedná se o firmu zajišťující vodárenské, topenářské a plynárenské služby). O zbytek jsme se postarali my.

Co kompletní servis ve wpj obnáší?

Nejprve zjistíme, jaké služby klient poskytuje, co od webu potřebuje a naopak co od webu potřebují budoucí návštěvníci (potenciální klienti). Na základě těchto informací vypracujeme UX návrh (tzv. 'dráťák'). UX návrh je takový hrubý náčrt webu, který ukazuje, jak bude uživatel web používat a kde budou klíčové obsahové a navigační prvky (jako např. menu, tlačítka, bannery, atd.).

Pokud klient s UX designem souhlasí, pokračujeme tvorbou grafiky. Zároveň řešíme textový obsah webu.

Pokud klient nemá vlastní texty, které by chtěl na web umístit, nebo není-li s jejich kvalitou spokojen, může využít služby našeho copywritera. Úkolem copywritera je zjistit co nejvíce informací o oboru klienta a na základě těchto informací vytvořit texty, které jsou profesionální, čtivé a pomáhají potenciálního zákazníka přesvědčit k určité akci (např. kontaktování firmy PHTOP za účelem instalace tepelného čerpadla do novostavby). Text se správně zvolenými klíčovými slovy zároveň zlepšuje pozici webu v organickém vyhledávání (SEO).

Jakmile je grafika vytvořená a schválená, nový web kódujeme. To, že je web responzivní (je tedy možné ho bez problémů zobrazit i na mobilních zařízeních), je u našich projektů standard.

Po kódování web naplníme přichystanými texty. Předávaný web je kompletní a připravený k ostrému provozu. Klienta naučíme používat naši administraci, díky čemuž si může upravovat veškerý obsah webu sám bez jakýchkoliv odborných zlaností. Například přidání nové instalace do seznamu referencí je pro našeho klienta otázka pár minut.

Spuštěním webu naše služby nekončí

Po spuštění webu začíná 30 denní lhůta, během které si zázkazník může požádat o provedení drobných změn nebo o dodatečnou pomoc s administrací webu. Cena tohoto servisu závisí na rozsahu úprav, ale v naprosté většině případů je pokryta v ceně zakázky. Díky tomu nemusíte spuštění webu zbytečně odkládat.

Po 30 dnech ostrého provozu provedeme vyhodnocení návštevnosti a chování návštěvníků stránek. Jakékoliv zjištěné problémy řešíme v rámci zakázky.

Máme rádi, když naše weby přinášejí výsledky. PHTOPu během 30 dní po spuštění vzrostla návštěvnost o 204 %.

www.phtop.cz

Sháníte také nový web a požadujete profesionální výsledek? Kontaktujte nás