Nový vzhled internetového obchodu cerpadlavrchlabi.cz

02. 05. 2014

Čerpadla Vrchlabí s.r.o. je firma zajištující komplexní servis a služby v rámci vodohospodářského průmyslu. Zároveň provozuje i internetový obchod s vodárenskou technikou eshop.cerpadlavrchlabi.cz.

Úkolem týmu wpj bylo navrhnout novou strukturu a design tohoto internetového obchodu s důrazem na zjednodušení nákupního procesu, zlepšení konverzního poměru a zvýšení celkového počtu objednávek.

Původní e-shop byl dle provedené analýzy i reakcí uživatelů nepřehledný a zdaleka nevyužíval prodejního potenciálu nabízených produktů.

Nová verze obsahuje zcela novou, přehlednější strukturu, díky které zákazníci snadněji naleznou požadovaný produkt. Samozřejmostí je i zbrusu nový a moderní grafický design.

E-shop obsahuje na míru naprogramovaný unikátní modul, který pro vybraný sortiment produktů automaticky přepočítává cenu v závislosti na váze.

Redesing internetového obchodu bývá často spojen s náročným přenosem dat do nové administrace. Pro usnadnění tohoto procesu jsme původní obsah vyexportovali a upravili pro snadné spárování se systémem kupshop.cz, čímž jsme našemu klientovi ušetřili několik desítek hodin práce a nová podoba e-shopu mohla být rychle spuštěna.

Máte-li i Vy zájem o moderní internetový obchod založený na prodejním systému kupshop.cz, kontaktujte nás.

Nový vzhled internetového obchodu cerpadlavrchlabi.cz