Nové kupkolo.cz je v plné polní připraven na sezónu

02. 02. 2016

Mnoho milovníků cyklistiky, ať už silniční nebo terenní, jistě zná eshop kupkolo.cz, kterému jsme během zimy dali nový slušivý kabát. Vytvořili jsme moderní čistý design, který usnadní zákazníkům nákup a předělali jsme kategorie zboží. Tímto zpřehledněním umožňujeme kupkolu další růst a větší návštěvnost eshopu.

Uživatelům mobilních telefonů a těm, kteří platí za přenos dat, jsme také zjednodušili život. Obrázky se zespodu stránky eshopu nenačítají dokud uživatel nezačne skrolovat (sjíždět na stránce dolů), což umožňuje rychlejší načítání stránky a uživatel potřebuje méně dat.

Jednou z dalších novinek je i editace objenávek, které ještě nebyly zpracované. Zákazník tak může jednoduše sloučit 2 objednávky, přidat k objednávce zboží v košíku nebo objednávku prostě stornovat.

Zákazníci mají možnost vypsat si produkty v kategorii jako seznam, což je rychlejší pro procházení produktů. K objednávce nad určitou cenu mají na výběr dárek, mohou si zvolit variantu produktu (velikosti + dámské/pánské nebo barvy).

Chcete taky vylepšit Váš web? Kontaktujte nás