Nebojte se redesignu

27. 02. 2013

Máte již nějakou dobu web, ale zdá se vám, že již neplní svou funkci? Je starý vzhledově i obsahově? Nemůžete si obsah stránek tvořit sami?
Pokud jste na nějakou z těchto otázek odpovědeli kladně, existuje pro vás řešení.

Starý či neaktuální web pro vás nadělá více potíží než užitku. Lidé se mohou na takových stránkách ztrácet a stránky okamžitě opouštějí. Web může vypadat také dost neprofesinálně a to může ublížit vaší internetové pověsti. Ve finále vám web místo nových zákazníků nepřivede nikoho, spíše naopak. Zákazník na vás nenašel kontakt, tak vyhledá další stránky, kde ten kontakt pohodlně nalezne: to je přesně to, co se vám nesmí stát.

Pokud se Vám tedy zdá, že váš web je již za zenitem, nebojte se nás kontaktovat ohledně redesignu. My vám poté navrhneme moderní web dle současných standardů, který zaujme a vašeho zákazníka bude bavit. Vymyslíme celkovou strukturu nového webu, aby se zde návštěvník neztratil a vždy věděl kam pokračovat. Samozřejmě přeneseme obsah starého webu do nového a vy se tak nemusíte bát o jeho obsah. Ten si navíc budete moci kdykoliv sami upravovat, aby byl web stále aktuální a tím zajímavější pro návštěvníky. V jednoduché administraci můžete také psát novinky, tvořit fotogalerie a přidávat další stránky do vaší webové prezentace.

Redesignu není potřeba se bát, právě naopak, dejte vašemu webu šanci znovu zazářit.

Ukázka redesignu

www.paintballvidochov.cz

www.sporthenych.cz