Moderní fullscreenový web Island Systems

11. 11. 2014

V létě za námi přišel zástupce společnosti LCGroup s velmi zajímavým projektem. Před dvěma lety jeho společnost vyhrála grant pro zajištění komunikační sítě na maledivském ostrově Fushivelavaru. Ve wpj jsme jim měli vytvořit webovou prezentaci, která by projekt představila potenciálním klientům.

Náš tým se rozhodl se zakázkou si pohrát. Místo obyčejného korporátního webu jsme vytvořili moderní fullscreenovou prezentaci. Každá stránka je rozdělená do více obsahových bloků. To pomáhá udržet pozornost návštěvníka, který web tradičně spíše prohlíží, než čte. Na přání jsme vytvořili několik ilustrací, které znázorňují systém automatizace a kontroly zdrojů, jenž společnost LCGroup na ostrově instalovala. Jelikož je stránka celá v angličtině, zajistili jsme také výpomoc s korekturou textu.

Posledním úkolem před spuštěním webu bylo doladění responzivity.

Web jsme testovali na 7 fyzických zařízeních. Pokryli jsme nejpoužívanější mobilní systémy (Android, iOS, Windows Phone, Symbian) a mobilní prohlížeče (Chrome, Opera, Safari). Web jsme prověřili i na zařízení s moderním retinovým displayem.

Na všech zařízeních web obstál úspěšně.

2x tablet Prestigio, iPad, iPhone, 2x smartphone Nokia (Windows Phone a Symbian), smartphone HTC. Testování zobrazení v nejpoužívanějších desktopových prohlížečích je u nás samozřejmostí.

Hotový web Island-Systems.com

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás