Nový skladový systém shipped

11. 09. 2019

 

E-shop a skladový systém v jednom? Jde to!

Náš dlouholetý klient se dostal do fáze, kdy potřeboval zautomatizovat skladové procesy. Během hledání vhodného skladového systému jsme přišli na dvě věci. Každé nasazení externího systému by bylo komplikované a používání odlišných rozhraní nepraktické. Proto jsme se rozhodli vyvinout vlastní skladový systém shipped, který je přímo spojený s e-shopem a přináší tak benefity systému pro řízení skladu bez nevýhod propojování a používání nástroje třetí strany. Nacházíte se i vy ve fázi, kdy potřebujete udělat ve skladu změny k lepšímu? Seznamte se se systémem shipped.

Se systémem Shipped získáte nejen perfektní přehled

Představujeme e-shopovou platformu s vlastním propracovaným skladovým systémem shipped. Vývoji skladového systému jsme se věnovali přes rok a testovali jsme jej v e-shopech, jako jsou Kupkolo nebo Díly na kotle. Za prvních 8 měsíců roku 2019 e-shopy s pomocí logistického modulu udělaly dohromady přes 750 000 pohybů ve skladu a vychystaly 87 000 objednávek.

Výhody skladového systému shipped

Kromě perfektního přehledu vám skladový systém umožní rychleji a bez chyb expedovat objednávky. Skladníci jsou schopni odbavit stovky objednávek, které obsahují malé i velké předměty, zboží, které se liší pouze barvou či velikostí stejně dobře, jako špatně odlišitelné díly a součástky. To vše díky čárovým kódům – EANům a mobilním terminálům.

Díky skladovému systému shipped:

  • vždy budete přesně vědět, kde se zboží nachází a v jakém počtu,
  • zákazníci v e-shopu uvidí, zda je produkt doopravdy skladem v reálném čase,
  • sníží se chybovost lidského faktoru na nulu,
  • výrazně se zvýší zastupitelnost ve skladě,
  • práce ve skladu se zrychlí o desítky procent,
  • ušetříte si čas a nervy při každé inventuře,
  • zrychlíte expedici objednávek.

 

 

Potřebujete skladový systém?

Nebojte se nás oslovit, rádi vás skladovým systémem shipped provedeme u nás ve Vrchlabí, kde máme ukázkový regál, nebo v praxi u našeho klienta Díly na kotle v Praze.