Redesign e-shopu dilynakotle.cz přivedl 2x větší výkon

22. 10. 2015

Pro našeho dlouhodobého klienta jsme provedli redesign internetového obchodu Dílynakotle.cz a na začátku října jsme ho spustili. E-shop umožňuje zákazníkům koupit nejen nové kotle, ale i náhradní součástky do nich.

Tento e-shop nabízí náhradní díly na kotle, bojlery, ohřívače a další podobná zařízení a to pro cílového zákazníka, ale i pro servisní techniky. Redesign jsme provedli převážně za účelem zvýšení výkonu e-shopu a jeho přizpůsobení na mobilní zařízení. Díky tomu, že se množství položek v e-shopu za poslední dva roky značně zvýšilo, naším hlavním záměrem bylo zlepšit orientaci zákazníka a zjednodušit kategorizaci zboží. Naší novou klíčovou funkcí je filtrování produktů podle typu zařízení. U zboží je možné zvolit výrobce a typ kotle, pro kterého sháníme náhradní díly. Následně se v katalogu vyfiltrují všechny součástky, které jsou s tímto kotlem kompatibilní.

 

 

V detailu produktu je zobrazeno, kdy zákazník produkt obdrží, objedná-li si ho právě v tuto chvíli. Výpočet počítá s dobou odeslání (víkendy), typem dopravy a cílovou zemí.

Design nového e-shopu je nejen modernější, ale nově i responzivní (přizpůsobuje se mobilním zařízením). A tak si součástky jednoduše objednáte i přes telefon (například, když nemůžete k počítači, protože Vám zrovna teče bojler).

Měl redesign e-shopu nějaký dopad na jeho úspěšnost?

Konverzní poměr, tedy pravděpodobnost, že se z návštěvníka stránky stane zákazník, vzrostla o 22,87%, nárůst objednávek oproti původnímu stavu vzrostl o 118,88% a tržby se navýšily o 146,78%.

Mrkněte se na www.dilynakotle.cz a vyzkoušejte je ,,naživo".

Nejste spokojeni a Vaším e-shopem a líbí se Vám náš redesing? Kontaktujte nás