Náš tým

Jsme kolektiv digitálních nadšenců. V teamu máme 21 odborníků a 24 květin. Pracujeme na jednom patře ve čtyřech kancelářích.
Vymýšlíme na papíře, navrhujeme na jablku, vyvíjíme na linuxu a kódujeme na oknech. Náš pohon je káva, čaj a hořká čokoláda. Bez čeho se neobejdeme je elektrická energie, wifi a nespočet komunikačních zařízení od mobilů přes tablety až po stolní počítače.
Kromě sítě houpací, vodovodní a elektrické používáme i sítě sociální jako je Facebook nebo Instagram.

V oboru se pohybujeme už 14 let. Za tu dobu jsme pomohli přes 300 spokojeným zákazníkům.

Náš tým

Petr

Petr je prostě boží. Je to náš šéf. Je srdcem i mozkem celého týmu wpj, a proto taky kecá do úplně všeho. Téměř s každým najde společnou řeč. Má rád výzvy, které se nebojí podpořit sázkou o láhev dobrého moku. Protože ví, že my to prostě dáme.

Náš tým

Věra

Věrka nás motivuje nejen svými sportovními výkony, ale také svým smyslem pro pořádek a obchodním duchem. Díky ní máme ve wpj pořádek. Jak se jí to daří? Jednoduše, kdo nedělá, co má, dělá angličáky.

Náš tým

Lubor

Své zkušenosti projektového manažera sbíral v nadnárodních korporacích. Sám o sobě říká, že je něco jako Firewall mezi námi a klientem. Jeho cílem je dostat z nás to nejlepší, aby do sebe vše včas zapadalo a klient byl spokojen.

Náš tým

Pavel

Pavel je týmový hráč. Dokazuje to nejen svým tahem na branku v prvoligovém týmu házenkářů, ale i při řízení projektů. Pokud řídí váš projekt, jste v dobrých rukách. Vždy bude přicházet s nápady, které posunou vaši práci k lepšímu.

Náš tým

Ondřej

Hlava zákaznické sekce ví, co naši klienti potřebují, a to i v momentě, kdy to neví oni sami. Kromě klientů cvičí celý tým. Ranní rozcvičky má v malíku, aby taky ne, když se profesionálně věnoval trénování TRX.

Náš tým

Lucie

Lucie je živým důkazem toho, že ženy dělají několik věcí najednou vždy s perfektním výsledkem. Z řízení projektů se přesunala na mateřskou, kromě piplání miminka pečuje o náš kupshop z pozice product managera a zlepšuje pro naše klienty nápovědu.

Náš tým

Libor

Libor se k nám zatoulal až z Ústí. Přitáhly ho nejkrásnější hory v Čechách. Když si to mířil do Pece, nečekal, že skončí ve Vrchlabí jako marketingový stratég. Své zkušenosti online marketéra sbíral v rámci agentury i jako freelancer.

Náš tým

Jirka

Jířa podává skvělé výkony nejen při sportu, ale také v online světě. Od počítače si odskočí dělat rozhodčího na fotbal, takže žádné nefér zápasy ani kampaně od něj nečekejte.

Náš tým

Zdeňka

Ujet 10 km do práce na kole a ještě podávat v práci skvělý výkon? Neuvěřitelné, ale možné. Zdéňa je prostě zrozená pro tvorbu úspěšných výkonnostních kampaní, kterým propůjčuje i vlastní kreativu.

Náš tým

Lucie

Změnit profesi a začít se věnovat marketingu můžete téměř kdykoli. Jak sama Lucka říká, digitální marketing vás prostě pohltí. Je to koníček a ne práce.

Náš tým

Honza

Jste rádi nahoře? Alespoň ve vyhledávačích byste si horní pozici na první stránce určitě přáli. S našim SEO Honzou budete pilovat nejen pozice, ale i strukturu webu a klíčová slova.

Náš tým

Andrea

Andy nás učí efektivně využívat služby od Google. Drží dozor nad kybernetickou bezpečností. Nyní je na mateřské a ve volných chvílích zpracovává analýzy nejen pro nové projekty.

Náš tým

Pavlína

Vládne stejně dobře tužce jako klávesnici a copy vašeho webu nebo e-shopu bude právě v její režii. Její poutavé texty budete na webu hltat více než poslední díl Harry Pottera.

Náš tým

Lukas

Dlouhán s tajemným úsměvem dělá z webů a e-shopů perfektní uživatelský zážitek s čistým a vymazleným designem. Víc než Black Mirror ho děsí představa neresponzivních stránek, které nevedou zákazníka intuitivně k nákupu, a nedostatek čokolády.

Náš tým

Lenka

Pozorovat Léňu při tvorbě grafických návrhů je stejně odzbrojující jako vidět ji tančit. Plynule a s hlubokým estetickým cítěním se pohybuje ve photoshopu a tvoří z bannerů, billboardů, katalogů a webů umělecká díla.

Náš tým

Patricie

Páťa je talentovaná grafička s moravskou krví, která dává srdce nejen do výroby vína, ale také do tvorby grafických návrhů. Nádherně kreslí a má slabost pro bojová umění v životě i ve virtuální realitě.

Náš tým

Jana

Neuvěřitelný smysl pro detail a schopnost vnímat věci v širších souvislostech dělají z Janči nejen skvělou frontend developerku. E-shopy se díky jejímu umění proměňují z nudného nákupního procesu v jedinečný zážitek.

Náš tým

Honza

Tak Bláža má pod čepicí, a to doslova. Jako většina frontend developerů toho moc nenamluví, ale když už něco řekne, tak to padne na úrodnou půdu. Pod jeho rukama ožije každý web i e-shop.

Náš tým

Jirka

Práce musí být koníčkem. Jirku pohltila tvorba webových stránek natolik, že se po večerech sám naučil rozumět složitosti kódu. Dnes už pracuje pod vedením zkušených kolegů na tvorbě originálních e-shopů.

Náš tým

Monika

Monča si prošla vším, co k tvorbě e-shopů patří. Zabrousila k designu, focení a nakonec se jí zalíbilo mezi frondendisty. Právě tam může spojit své estetické cítění, smysl pro detail a technické nadání.

Náš tým

Joe

V noci, když všichni spí, Joe vstává a společně s temnotou se plíží do vašich počítačů. Není technický problém, který by hravě nevyřešil. Není software, kterému by nerozuměl. Není hacker, na kterého by nevyzrál.

Náš tým

Honza

Honza ví, jak využít dnešní technologie ku prospěchu vašeho byznysu. Zpovzdálí sleduje pohyb zákazníků na webu a sociálních sítích. Levou zadní propojí e-shop s kamennou prodejnou, aby společně fungovaly jako jeden celek.

Náš tým

Ondra

S šibalským úsměvem propojuje digitální rozhraní e-shopu s všední manuální prací. Zautomatizuje tak veškerou nudnou administraci vašeho byznysu.

Náš tým

Natalie

Natalii sotva uslyšíte mluvit, promlouvá totiž jazykem programátorů. Mluví za ní její práce. Právě ona dává lidskou tvář naší administraci a myslí na její uživatelskou přívětivost.

Náš tým

Olda

Olda potají přímo i nepřímo ovlivňuje rozhodnutí zákazníků. Vytváří totiž dokonalé pozadí pro všechny produkty, které pak ve srovnávačích působí lákavě pro každého zákazníka.

Náš tým

Tom

Talentovaný vývojář Tom je naší externí posilou už od střední školy. Rozvíjíme jeho nadání v praxi, zatímco on sbírá teoretické vzdělání v kampusu.

Náš tým

Ennie

I když u nás v kanceláři vládne demokracie, Enoušek je jediná, která si dovolí na poradě přerušit i pana ředitele a hlasitým chrápáním dá najevo svůj názor.

Náš tým

Tvoje jméno

Jsi introvert se smyslem pro humor a se zálibou v digitálu, ve sportu a v jídle? Fotíš se stejně rád jako my? Chceš dělat práci, která tě baví?
Tak se nestyď a napiš nám.

JEDEME #DIGITALNAHORACH