Náš tým

Jsme kolektiv digitálních nadšenců. V teamu máme 21 odborníků a 24 květin. Pracujeme na jednom patře ve čtyřech kancelářích.
Vymýšlíme na papíře, navrhujeme na jablku, vyvíjíme na linuxu a kódujeme na oknech. Náš pohon je káva, čaj a hořká čokoláda. Bez čeho se neobejdeme je elektrická energie, wifi a nespočet komunikačních zařízení od mobilů přes tablety až po stolní počítače.
Kromě sítě houpací, vodovodní a elektrické používáme i sítě sociální jako je Facebook nebo Instagram.

V oboru se pohybujeme už 14 let. Za tu dobu jsme pomohli přes 300 spokojeným zákazníkům.

Náš tým

Petr

Petr je prostě boží. Je to náš šéf. Je srdcem i mozkem celého týmu wpj, a proto taky kecá do úplně všeho. Téměř s každým najde společnou řeč. Má rád výzvy, které se nebojí podpořit sázkou o láhev dobrého moku. Protože ví, že my to prostě dáme.

Náš tým

Hana

Hanču máme všichni rádi, drží totiž kasu. Mimo to připravuje skvělou kávu, nutí nás trekovat čas a našemu geniálnímu chaosu dává pravidla.

Náš tým

Ondřej

Pokud dostane Ondra váš projekt na starost, nudit se nebudete. Na schůzce s ním se pořádně zapotíte, Ondra je totiž profesionální trenér TRX. Neustále v pohybu, věčně motivovaný a pozitivně naladěný Ondra váš projekt dokončí vždycky včas.

Náš tým

Lucie

Lucie je živým důkazem toho, že ženy dělají několik věcí najednou vždy s perfektním výsledkem. Řízení projektů zvládá s dobrou náladou a někdy (zatím nikdo z nás netuší, jak a za jakých okolností k tomu dochází) dělá doslova zázraky na počkání.

Náš tým

Zdeňka

Ujet 10 km do práce na kole a ještě podávat v práci skvělý výkon? Neuvěřitelné, ale možné. Zdéňa je prostě zrozená pro tvorbu úspěšných výkonnostních kampaní, kterým propůjčuje i vlastní kreativu.

Náš tým

Lucie

Změnit profesi a začít se věnovat marketingu můžete téměř kdykoli. Jak sama Lucka říká, digitální marketing vás prostě pohltí. Je to koníček a ne práce.

Náš tým

Jirka

Jířa podává skvělé výkony nejen při sportu, ale také v online světě. Od počítače si odskočí dělat rozhodčího na fotbal, takže žádné nefér zápasy ani kampaně od něj nečekejte.

Náš tým

Honza

Jste rádi nahoře? Alespoň ve vyhledávačích byste si horní pozici na první stránce určitě přáli. S našim SEO Honzou budete pilovat nejen pozice, ale i strukturu webu a klíčová slova.

Náš tým

Andrea

Andy umí čarovat nejen ve službách od Google, ale i v různých interních procesech a nastaveních, kontingenční tabulky a Excel jsou její miláčci.

Náš tým

Pavlína

Vládne stejně dobře tužce jako klávesnici a copy vašeho webu nebo e-shopu bude právě v její režii. Její poutavé texty budete na webu hltat více než poslední díl Harry Pottera.

Náš tým

Lukas

Dlouhán s tajemným úsměvem dělá z webů a e-shopů perfektní uživatelský zážitek s čistým a vymazleným designem. Víc než Black Mirror ho děsí představa neresponzivních stránek, které nevedou zákazníka intuitivně k nákupu, a nedostatek čokolády.

Náš tým

Lenka

Pozorovat Léňu při tvorbě grafických návrhů je stejně odzbrojující jako vidět ji tančit. Plynule a s hlubokým estetickým cítěním se pohybuje ve photoshopu a tvoří z bannerů, billboardů, katalogů a webů umělecká díla.

Náš tým

Patricie

Páťa je talentovaná grafička s moravskou krví, která dává srdce nejen do výroby vína, ale také do tvorby grafických návrhů. Nádherně kreslí a má slabost pro bojová umění v životě i ve virtuální realitě.

Náš tým

Jana

Neuvěřitelný smysl pro detail a schopnost vnímat věci v širších souvislostech dělají z Janči nejen skvělou frontend developerku. E-shopy se díky jejímu umění proměňují z nudného nákupního procesu v jedinečný zážitek.

Náš tým

Ondra

Ondra je obojživelník, který okem fotografa zachytí a zvěční příběh vaší firmy. A pak s pomocí kódu příběhu vdechne život v digitálním světě.

Náš tým

Honza

Tak Bláža má pod čepicí, a to doslova. Jako většina frontend developerů toho moc nenamluví, ale když už něco řekne, tak to padne na úrodnou půdu. Pod jeho rukama ožije každý web i e-shop.

Náš tým

Joe

V noci, když všichni spí, Joe vstává a společně s temnotou se plíží do vašich počítačů. Není technický problém, který by hravě nevyřešil. Není software, kterému by nerozuměl. Není hacker, na kterého by nevyzrál.

Náš tým

Honza

Honza ví, jak využít dnešní technologie ku prospěchu vašeho byznysu. Zpovzdálí sleduje pohyb zákazníků na webu a sociálních sítích. Levou zadní propojí e-shop s kamennou prodejnou, aby společně fungovaly jako jeden celek.

Náš tým

Ondra

S šibalským úsměvem propojuje digitální rozhraní e-shopu s všední manuální prací. Zautomatizuje tak veškerou nudnou administraci vašeho byznysu.

Náš tým

Natalie

Natalii sotva uslyšíte mluvit, promlouvá totiž jazykem programátorů. Mluví za ní její prace. Právě ona dává lidskou tvář naší administraci a myslí na její uživatelskou přívětivost.

Náš tým

Olda

Olda potají přímo i nepřímo ovlivňuje rozhodnutí zákazníků. Vytváří totiž dokonalé pozadí pro všechny produkty, které pak ve srovnávačích působí lákavě pro každého zákazníka.

Náš tým

Tom

Druhý nejmladší člen našeho týmu je ještě studentem střední školy. Už teď ale prokazuje známky zkušeného developera, proto si jej u nás hýčkáme.

Náš tým

Ennie

I když u nás v kanceláři vládne demokracie, Enoušek je jediná, která si dovolí na poradě přerušit i pana ředitele a hlasitým chrápáním dá najevo svůj názor.

Náš tým

Tvoje jméno

Jsi introvert se smyslem pro humor a se zálibou v digitálu, ve sportu a v jídle? Fotíš se stejně rád jako my? Chceš dělat práci, která tě baví?
Tak se nestyď a napiš nám.

JEDEME #DIGITALNAHORACH