Tvoříme e-shopy
Novinky

Ejuice - Vapeshop pro B2C i B2B

22. 04. 2024 3 minuty Zákazníci

Co začalo v roce 2010 jako záliba a nákup pro vlastní potřebu se postupem času změnilo na e-shop pro další spotřebitele i velkoobchod. Dnes je Ejuice.cz předním dovozcem, distributorem a maloobchodním prodejcem elektronických cigaret, náplní i příslušenství. Nakoupit u nich můžete na jedné z 9 prodejen v ČR, kde Vám poradí kvalifikovaný personál a nebo online na novém e-shopu od nás.

SdíletEjuice - Vapeshop pro B2C i B2B

DŮVOD PŘECHODU NA WPJSHOP

V rámci spolupráce jsme se zaměřili na modernizaci e-shopu Ejuice.cz jak z hlediska designu, tak i funkcionality. Hlavním cílem bylo nejen zlepšit nákupní zážitek pro zákazníky, ale také efektivně komunikovat všechny výhody a benefity, které e-shop nabízí.

NOVÉ LOGO A BAREVNÁ GRAFIKA

Práce na grafice započala kompletním návrhem nového loga, které barevně navazuje na původní řešení. Celému e-shopu dominují pestré grafické bannery a designově jsme ho rozvinuli a naplnili spoustou prvků i vychytávek pro lepší orientaci a přehlednost. Na homepage najdeme slidovací bannery s TOP produktem, odkomunikované benefity i blok s videi z ochutnávek a testování nasdílený z portálu Vimeo. Při práci s katalogem jsme do filtru zařadili i filtrování dostupnosti na prodejnách, která je vidět jak na výpisu produktů, tak i na detailu, kam jsme vložili možnosti rezervace na prodejně. Součástí e-shopu je i obsáhlý blog, kde zákazník najde přehledně rozdělený obsah pomocí témat i štítků. 

NAPOJENÍ A VYCHYTÁVKY

První vychytávkou toho e-shopu je ověření plnoletosti pomocí BankID a Veriface. Díky sortimentu je dle zákona nutné ověřit věk zákazníka před prodejem, proto je ověření součástí mého účtu. E-shop propojuje všechny procesy firmy – od objednávek a faktur až po naskladnění, kontroly na skladu a expedici zboží do kamenných prodejen i koncovým zákazníkům. Systém odbaví objednávky pro B2C i B2B najednou. Vše na jednom místě, bez napojení na ERP nebo WMS. Automatizované procesy a chytré moduly šetří klientovi čas a minimalizují chyby. Jedním z modulů je autopilot, který řídí proces zpracování objednávek a notifikace pro zákazníky. Je zde nasazen také modul vratky, který nabízí snadné a rychlé vrácení či reklamaci.

MÁTE ZÁJEM O WPJSHOP?

Chcete nahlédnout do efektivní administrace wpjshopu a dozvědět se o dalších funkcích platformy? Kontaktujte nás, rádi vám pošleme demo e-shopu.