Tvoříme e-shopy
Novinky

Sorrygravity - Nový e-shop s nejširší nabídkou produktů značky On

08. 01. 2024 4 minuty Zákazníci

Unikátní značka vyvinutá profesionály pro běžce, outdooristy i urban explorers, to je On. Značka je proslulá především svou unikátní technologií tlumení, která má svůj původ u experimentů se zahradní hadicí. Díky své celosvětové popularitě si našla cestu i do ČR a na Slovensko, kde se o velkoobchodní zastoupení stará společnost Sprint. Web sorrygravity.cz vznikl za účelem odprezentovat co nejširší nabídku distributorům a až později se změnil na e-shop se zaměřením na B2C. Jsme rádi, že se s žádostí o nový vizuál a řešení specializovaného brandového e-shopu obrátili právě na nás.

SdíletSorrygravity - Nový e-shop s nejširší nabídkou produktů značky On

DŮVOD PŘECHODU

Ke změně platformy došlo hned z několika důvodů. Nespokojenost byla s nedostačující rychlostí e-shopu sorrygravity.cz, se způsobem přenosu dat pomocí aplikace, ale také s designem, který si říkal o změnu. Důležitým požadavkem na nové řešení byla i intuitivní, hravá a nezávislá správa blogu a informačních landing pages, což editor WPJshopu nabízí.

MINIMALISTICKÝ DESIGN A SPODNÍ MOBILNÍ MENU

Grafika webu je čistá, přehledná a odpovídá aktuálním trendům. Zároveň jsme při návrhu pamatovali i na požadavky výrobce, proto nový e-shop vychází z vizuálu brandu značky On. Minimalistický design je založen na lifestylových fotkách, brandových videích i velkých produktových dlaždicích, kde designové produkty dostanou prostor vyniknout. Vychytávkou na detailu produktu je náš velikostní modul, který zákazníkovi usnadní výběr velikosti obuvi. V rámci mobile first postupu návrhu jsme perfektně vyladili mobilní zobrazení a vytvořili originální spodní menu pro lepší uživatelský zážitek.

ZVÝŠENÍ RYCHLOSTI A NAPOJENÍ

Řešení je postaveno na nejmodernějších technologiích, které zajišťují vysokou konverznost. Je zde nasazená technologie cachování pomocí CDN, která zvýšila rychlost na maximum. E-shop je propojený se systémem Helios pomocí robustního konektoru, zajišťující rychlou a bezchybnou výměnu dat. Z Heliosu tak získáváme všechny důležité informace, jako je název, cena, popis a nebo parametry, včetně speciálních vlastností produktu i s detailní fotografií.

MÁTE ZÁJEM O WPJSHOP?

Chcete nahlédnout do efektivní administrace wpjshopu a dozvědět se o dalších funkcích platformy? Kontaktujte nás, rádi vám pošleme demo e-shopu.