Tvoříme e-shopy
Novinky

Landema - Spojení 3 e-shopů se širokým sortimentem

23. 11. 2023 5 minut Zákazníci

Společnost Landema Group, dříve jako Superdiskont, se specializuje na prodej domácích a zahradních potřeb. Ve svém sortimentu nabízí přes 5000 produktů od více než 50 značek, včetně těch známých, jako je například Fiskars, Leifheit, Tefal či Kärcher. Mezi hlavní priority firmy patří kvalitní prezentace zboží, rychlá expedice a profesionální zákaznický servis, díky čemuž byli několikrát finalistou soutěže Shop Roku. Zboží můžete zakoupit na prodejně v Jaroměři či v Praze a nebo nakoupit online na novém e-shopu z dílny WPJ.

SdíletLandema - Spojení 3 e-shopů se širokým sortimentem

DŮVOD PŘECHODU

Naším společným cílem bylo vytvořit e-shop landema.cz, který je fúzí e-shopů superdiskont.cz, leifheit-shop.cz a fiskars-shop.cz a zároveň bude nabízet větší přehlednost a lepší responzivitu, než původní řešení. Důležitým aspektem při výběru systému byla pro klienta možnost editace obsahu přímo v administraci. Hledal řešení, které umožňuje snadnou tvorbu landing pages, úpravu textů, tvorbu slevových kupónů, možnost změny bannerů a další vychytávky, které editor WPJshopu poskytuje.

NOVÝ BRAND DESIGN VYŽADOVAL NOVÝ E-SHOP

Nový vzhled e-shopu navazuje na zcela nový brand design, který Landema v offline komunikaci již používala. Barevně se e-shop nese v přírodních zelených tónech a je doplněn o nové logo. Při návrhu homepage jsme kladli důraz na sezónnost a aktuálnost. Hlavní banner lze tedy snadno změnit, stejně tak i kategorie či produkty v sekci doporučujeme a sezónní nabídka. Tvář homepage se tak velmi snadno a rychle změní. Menší výzvou pro nás byl detail produktu. Bylo zde potřeba přehledně zobrazit velké množství informací, jako je záruka, výhody a informace o výrobci, hodnocení Heureka, dárky k produktu, podrobné parametry i diskuzi. Vše se nám podařilo a vyladili jsme i zobrazení pro mobilní uživatele. Přehlednost a funkčnost si drží i košík a opomenuty nezůstaly ani stránky jako jsou články na blogu, sekce o nás a nebo landing pages výrobců.

ZACHOVÁNÍ ŘÁDU PŘI SPOJENÍ 3 E-SHOPŮ

Od začátku jsme věděli, že musíme dostat široký sortiment ze 3 e-shopů do jednoho. Stále jsme ale chtěli dostatečně vyzdvihnout brandy Leifheit a Fiskars, jelikož se jedná o klíčový sortiment. Pro zachování přehlednosti jsme vymysleli lepší vyhledávání a přehlednější filtrování. Čím širší sortiment, tím více je třeba ladit mobilní zobrazení. Proto jsme zde vytvořili zcela nové mobilní menu, které i přes omezující velikost mobilních zobrazení, dokáže nabídnou komfortní nákupní zážitek.

NOVÝ MODUL REZERVACE A NAPOJENÍ

Nové řešení je napojené na ERP systém Money S5, kde je centrálně řízeno zakládání produktů, nastavování kampaní, cenotvorba i řazení do sekcí. Pomocí rychlé rozdílové synchronizace se vše přenáší a aktualizuje na e-shopu. Do Money S5 e-shop zapisuje objednávky, jejichž stavy poté aktualizuje na základě zpracování v systému. Hned od začátku spolupráce jsme pracovali rovnou na 5 jazykových mutací a všechny jsou řízeny z jednoho adminu. E-shop funguje převážně pro B2C sektor, ale mohou zde nakupovat i B2B zákazníci. Landema svým zákazníkům nabízí také skvělý věrnostní systém, který si klient řídí přímo v administraci, včetně veškeré správy slev.

MÁTE ZÁJEM O WPJSHOP?

Chcete nahlédnout do efektivní administrace wpjshopu a dozvědět se o dalších funkcích platformy? Kontaktujte nás, rádi vám pošleme demo e-shopu.