Tvoříme e-shopy
Novinky

Přijďte nás pozdravit na Reshoper 2023

14. 04. 2023 2 minut Aktuálně

Další ročník veletrhu a konference pro e-commerce komunitu je tu. Již 17. května 2023 se v PVA EXPO Praha bude odehrávat letošní Reshoper, kde nás už podruhé můžete potkat v roli vystavovatele. S kým se letos uvidíme a kdo chce vstupenku zdarma?

SdíletPřijďte nás pozdravit na Reshoper 2023

KDE NÁS NAJDETE A S KÝM SE POTKÁTE?

Budeme rádi, když se za námi zastavíte na stánku číslo 75, kde nás najdete od 8:00 do 18:00. Během dne se budete moci potkat s našimi projektovými manažery, popovídat si s naším CEO Petrem o strategii Vašeho e-shopu, prodiskutovat novinky a možnosti WPJshopu s produktovou manažerkou Luckou a rozebrat výkon s našimi analytiky Liborem a Lukášem, kteří si pro Vás připravili soutěž právě o služby našeho analytického oddělení.

JAK ZÍSKAT LÍSTKY ZDARMA?

Cesta k lístkům zdarma nemůže být lehčí. Níže najdete proklik na formulář, kde stačí vyplnit základní osobní údaje a my Vám lístek pošleme. Pokud byste chtěli mít jistotu, že v čas Vašeho příchodu budeme mít prostor s Vámi cokoliv probrat, doporučujeme ve formuláři zaškrtnout preferovaný úsek dne, kdy by Vám schůzka vyhovovala. Po zaslání vstupenky se Vám ozveme a předběžně se dohodneme na konkrétní čas. 

Těšíme se na Vás!