Tvoříme e-shopy
Novinky

Prostor pro příměstský tábor z kanceláří? Žádný problém!

19. 08. 2022 2 minut

Léto. To je dovolená, sluníčko, čas u bazénu, zmrzlina, co víc si přát? Nebo ne? Všichni rodiče to znají. Přijdou prázdniny, děti nadšené, že mají volno, a rodičům začínají starosti, kde sehnat hlídání. Proto jsme se rozhodli našim zaměstnancům trable alespoň na dva týdny v červenci usnadnit a uspořádat nultý ročník příměstského tábora ve wpj.

SdíletProstor pro příměstský tábor z kanceláří? Žádný problém!

RYCHLÉ PŘÍPRAVY ZA POCHODU

Dvě místnosti, které běžně slouží ke školení, odpočinku a nebo také ke hraní her na VR, jsme během týdne proměnili v místnosti plné hraček a všeho potřebného pro celodenní fungování s dětmi. Najali jsme slečny na hlídání a děti mohly dorazit.

PESTRÝ PROGRAM

Ráno začínalo vždy stejně. Když se sešly všechny děti, vytvořil se program dne a zábava začala. Dopoledne obvykle patřilo aktivitám v herně, jako je například malování, hraní her a skládání stavebnic a nebo venkovním aktivitám v areálu wpj. Každý den na děti čekal také oběd, takže rodičům odpadla starost s přípravou obědových krabiček. Odpolední program naopak často zahrnoval výlety do okolí. Děti chodily na procházky k blízkému rybníku, na louky přímo za budovou wpj, jezdily na dětské hřiště a na blízké koupaliště. 

PŘÍŠTÍ ROK REPETE?!

Jako každý nultý ročník jakékoli akce, měl i ten náš pár mušek. Nebylo to ale nic zásadního, co bychom do budoucna nezvládli vyřešit. Děti i rodiče si náš dvoutýdenní příměstský tábor ve wpj užili, a proto už teď můžeme slíbit, že nás příští rok čeká další ročník.

 

Líbily se vám novinky? Chcete se o platformě i o nás dozvědět víc?
Sledujte nás na Instagramu.