Tvoříme e-shopy
Novinky

Nový shop pro přírodní doplňky stravy Pangamin

07. 04. 2022 2 minut Zákazníci

Co se vám vybaví, když se řekne pivovarské kvasnice? Hořká chlebová chuť? Barevné lentilky, kterými vás krmila maminka, abyste byli zdraví? Pivovarské kvasnice – Pangamin jsou tu s námi už pěknou řádku let. I proto jsme rádi, že jsme mohli pro společnost Rapeto, která Pangamin vyrábí, vytvořit nový e-shop a zautomatizovat zaběhlé procesy.

SdíletNový shop pro přírodní doplňky stravy Pangamin

DESIGN VYZDVIHUJE PŘÍRODNÍ SLOŽENÍ DOPLŇKŮ

Měli jsme za úkol propojit prodejní web s prezentačním a podařilo se. Zvolili jsme přírodní pastelové barvy, abychom vyzdvihli a podtrhli ryze přírodní složení potravinových doplňků. Celým e-shopem provází kreslené kvasnice, které ukazují na důležité body, jako jsou třeba fakta a mýty o Pangaminu nebo složení produktu. Podařilo se nám přehledně sloučit katalog výrobků s historií společnosti Rapeto. Nesmíme zapomenout na věrnostní program, který zákazníkům vrací 5 % při dalším nákupu. 

K AUTOMATIZACI POMOHLA ABRA

Před samotnou realizací B2C e-shopu jsme provedli analýzu procesu zpracování objednávek a zjistili jsme, že bude vhodné provést i automatizace na straně klienta. Jedná se hlavně o napojení e-shopu na systém ABRA, kde byl využit můstek společnosti IT-PRO. Díky napojení klientovi odpadlo hodně rutinní práce a v případě výrazného nárůstu počtu objednávek, jsou připraveni je velmi rychle zpracovat a vyexpedovat. E-shop má dvě jazykové mutace CZ a SK.

MÁTE ZÁJEM O WPJSHOP?

Chcete nahlédnout do efektivní administrace wpjshopu a dozvědět se o dalších funkcích platformy? Kontaktujte nás, rádi vám pošleme demo e-shopu.