Tvoříme e-shopy
Novinky

Spojili jsme brandový web a shop největšího dodavatele spojovacích materiálů

26. 01. 2022 2 minut

Společnost WT Wintech je dobře známá v průmyslovém odvětví. V Čechách neexistuje železářství, které by je neznalo. Na trhu působí přes 25 let. Patří mezi největší dodavatele spojovacích materiálů v tuzemsku i zahraničí. WT Wintech se specializuje také na výkresové díly pro ty nejnáročnější klienty z oblasti automotive a elektrotechnického průmyslu. Technicky zaměřený e-shop pro nás byl příjemnou změnou od módních značek.

SdíletSpojili jsme brandový web a shop největšího dodavatele spojovacích materiálů

ORIENTUJEME SE I NA PRŮMYSL

Naším cílem je tvořit e-shopy pro české značky a firmy, které si zakládají na svém jméně. Kvalita pro ně není pouhé slovo, ale skutečnost, která se odráží v jejich práci a spokojených klientech. Není důležité v jakém odvětví firma vyniká, důležité jsou její hodnoty, které se shodují s těmi našimi

Spolupráce s firmou WT Wintech je pro obě strany velmi obohacující. Nahlédli jsme pod pokličku průmyslové firmy, která disponuje moderními a automatizovanými skladovacími prostory s kapacitou 6 350 paletových míst. Díky tomu se snadno orientují ve více než 10 000 položkách skladem. Novým e-shopem a propojením s technologiemi jsme přispěli k tomu, aby vždy rychle zkompletovali objednávku a včas ji odbavili. Wpjshop pasuje do vize WT Wintechu, která zahrnuje využití moderních technologii k efektivní práci.

Wintech
Wintech
Wintech

E-SHOP PRO B2C I B2B

WT Wintech – specialista na spojovací materiály potřeboval spojit brandovou stránku a e-shop v jedno. Cílem projektu bylo poskytnout zákazníkům z B2C i B2B komfortní nákup nebo jednoduše navázat spolupráci. A to se díky obsahovému editoru a využití virtuálních sekcí povedlo perfektně. V e-shopu pracujeme s velkou škálou různých filtrů a virtuálních oborových sekcí, které zákazníkovi pomáhají s výběrem. Zároveň efektivní administrace umožňuje rychlou správu všech položek na e-shopu.

Wintech
E-shop pro B2B a B2C

NAPOJUJEME PODNIKOVÉ INFORMAČNÍ SYSTÉMY

E-shop jsme propojili s nejnáročnějším a komplexním ERP systém Microsoft Dynamics NAV, který implementovala Navertica.

MÁTE ZÁJEM O WPJSHOP?

Chcete nahlédnout do efektivní administrace wpjshopu a dozvědět se o dalších funkcích platformy? Kontaktujte nás, rádi vám pošleme demo e-shopu.