Tvoříme e-shopy
Novinky

Nový rok v novém

13. 01. 2021 6 minut

Vzpomínáte na poslední díl Přátel? Všichni se loučili s nejlepší bytem na Manhattanu a bylo to dojemné. Podobně jsme se cítili i my letos na konci roku, když jsme po osmi letech opouštěli kanceláře na zimním stadioně v centru Vrchlabí.

SdíletNový rok v novém

KONEC JEDNÉ ÉRY

Psal se rok 2013, bylo 4. ledna a Petr vstoupil do prvních oficiálních kanceláří studia wpj. Tehdy wpj tvořilo sotva pět lidí a všichni byli natěšení na nové místo na zimním stadioně v centru Vrchlabí. Kanceláře jsme si tehdy zařizovali „ve stylu Googlu“ (asi jako většina webových studií). Na stadioně jsme zažili opravdu mnoho. Někdy to bylo intenzivní a jindy jsme to zvládali s ledovým klidem. Spoustu našich klientů nás poctilo svou návštěvou a snad každý cestou po schodech zabloudil. 
Uběhlo 8 let, nás je 30 i s psími kolegy a už je to skoro měsíc, co se zabydlujeme v nových a vlastních kancelářích.

 

MODERNÍ DESIGN V HORSKÉM STYLU

Někteří z vás zaregistrovali už v létě, že jsme začali s rekonstrukcí vlastních kanceláří na ulici Lánovská 1475 ve Vrchlabí směr Pec pod Sněžkou. Z devadesátkových kanceláří jsme udělali útulný a vzdušný openspace rozdělený na oddělení vývoje, designu, marketingu a supportu
I když si teprve zvykáme a drobnosti ladíme, od první chvíle se zde cítíme velmi dobře. Upustili jsme od barevnosti a vsadili jsme na černou, která vyzdvihuje všudypřítomné prvky dřeva. Ruku v ruce s novými kancelářemi jde i změna brandu wpj. Nové logo už je na světě a postupně ho budete objevovat v naší komunikaci v mailech, na sociálních sítích a až „kšeft povolí“ vrhneme se i na změnu webu.

PŘIJEĎTE ZA NÁMI DO HOR!

I když to bylo na stadionu super, teď je to mnohem lepší. Možná je to tou sněhovou nadílkou a sluncem, které prostupuje okny do kanceláří, ale je tu krásně! Spousta místa na parkování, v kuchyňce, v zasedačkách i na záchodech. Je tu opravdu tolik místa, že nás může být dvakrát a možná i třikrát tolik, aniž bychom se museli znovu stěhovat. Nevěříte? Mrkněte na fotky, anebo přijeďte na návštěvu někdy. :)