Video Podkrkonošského maratonu z dílny wpj

24. 08. 2016

Sobotního Podkrkonošského maratonu v Lázních Bělohrad se zúčastnilo přes 1000 závodníků, z toho bylo 268 dětí. Dětské závody v posleních letech nabírají na popularitě, pořadatelé jej rozčlenili do několika kategorií. Ač nám nejprve počasí nepřálo, později se umoudřilo a na závod samotný už nepršelo, kolem poledního bylo docela slušné teplo.

Na 50 km trase startovalo 600 bikerů a na 90 km trase 167 závodníků. Trať byla samozřejmě okořeněná trochou blátivých sjezdů, výšlapů a k jejímu konci i brodem. Ten se části bikerů stal osudným a vykoupali se v něm.  Pro zajímavost, nejrychlejší závodník Vojtěch Sedláček měl 50 km ujetých za 1hodinu, 48minut a 45 vteřin a z žen byla nejrychlejší Jana Adámková s časem 2 hodiny, 4 minuty a 58 vteřin. Na 90 kilometrové trati jel nejrychleji Jakub Šilar s časem 03:27:02, nejrychlejší ženou byla Lucie Hamanová 4:21:37.

Doporučujeme, na video se podívat, trať byla místy více než zajímavá. A protože jsme Podkrkonošskému maratonu dělali celkové promo a společně s naším zákazníkem kupkolo.cz patříme mezi sponzory, tak jsme se jako wpj závodu také účastnili. Kromě videa z naší dílny pocházejí i trika a web Pokrkonošského maratonu